WP

Edyta Górniak wynajmie z ukochanym luksusowy apartament. Będą płacić 18 tys. miesięcznie

Piosenkarka postanowiła zamieszkać ze swoim chłopkiem pod jednym dachem. Wybrała kosztowną nieruchomość z wieloma udogodnieniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News)
WP

Miłość Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego kwitnie. 34-latek ujął artystkę swoją osobowością i pracowitością. Mimo młodego wieku został właścicielem hotelu w Łodzi. Oprócz tego jest kierowcą rajdowym. Syn wokalistki też poznał już nowego partnera mamy i bardzo go polubił. Niedawno ze względu na ukochanego Górniak postanowiła przeprowadzić się z Los Angeles do Polski. Teraz zdecydowali się zamieszać razem na warszawskim Mokotowie. Wybrali przestronny 200-metrowy apartament.

- Kosztuje 18 tys. zł. miesięcznie, ale Edyta dzieli te koszty z Mateuszem. On nie zgodziłby się, żeby kobieta utrzymywała sama dom - zdradza znajomy artystki w rozmowie z "Rewią".

WP

Choć czynsz nie jest mały, to para może liczyć na wiele udogodnień. Ze względu na to, że wynajmują mieszkanie na ostatnim piętrze apartamentowca, będą cieszyć się własnym ogrodem na dachu i wielkim tarasem. Ponoć mają stamtąd widok na całą Warszawę. Para wprowadzi się do romantycznego gniazdka zaraz po powrocie z wakacji w Tajlandii.

Myślicie, że Górniak trafiła w końcu na tego jedynego?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP