Trwa ładowanie...
d260774

Edyta Górniak wynajmie z ukochanym luksusowy apartament. Będą płacić 18 tys. miesięcznie

Piosenkarka postanowiła zamieszkać ze swoim chłopkiem pod jednym dachem. Wybrała kosztowną nieruchomość z wieloma udogodnieniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News)
d260774

Miłość Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego kwitnie. 34-latek ujął artystkę swoją osobowością i pracowitością. Mimo młodego wieku został właścicielem hotelu w Łodzi. Oprócz tego jest kierowcą rajdowym. Syn wokalistki też poznał już nowego partnera mamy i bardzo go polubił. Niedawno ze względu na ukochanego Górniak postanowiła przeprowadzić się z Los Angeles do Polski. Teraz zdecydowali się zamieszać razem na warszawskim Mokotowie. Wybrali przestronny 200-metrowy apartament.

- Kosztuje 18 tys. zł. miesięcznie, ale Edyta dzieli te koszty z Mateuszem. On nie zgodziłby się, żeby kobieta utrzymywała sama dom - zdradza znajomy artystki w rozmowie z "Rewią".

d260774

Choć czynsz nie jest mały, to para może liczyć na wiele udogodnień. Ze względu na to, że wynajmują mieszkanie na ostatnim piętrze apartamentowca, będą cieszyć się własnym ogrodem na dachu i wielkim tarasem. Ponoć mają stamtąd widok na całą Warszawę. Para wprowadzi się do romantycznego gniazdka zaraz po powrocie z wakacji w Tajlandii.

Myślicie, że Górniak trafiła w końcu na tego jedynego?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d260774

Podziel się opinią

Share

d260774

d260774