News
13-02-2018 (19:08)

Edyta Górniak zarabia krocie na reklamowaniu lakierów do paznokci

Piosenkarka doskonale wie, jak wykorzystać swoją popularność. Choć jej muzyczna kariera przystopowała, Edyta wciąż zarabia ogromne pieniądze. Jak dowiedział się "Fakt", za przedłużenie kontraktu reklamowego z jedną z marek kosmetycznych, Górniak wzbogaci się o kilkaset tysięcy złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak nie narzeka na brak propozycji reklamowych
Edyta Górniak nie narzeka na brak propozycji reklamowych (ONS.pl)
WP

- Producenci lakierów do paznokci są bardzo zadowoleni, bo dzięki zaangażowaniu Edyty do zeszłorocznej kampanii sprzedaż ich produktów znacząco wzrosła. Według zleconych przez nich badań, marka jest teraz w trójce najbardziej rozpoznawalnych firm w swojej dziedzinie w Polsce – zdradził informator tabloidu.

Wokalistka może liczyć nawet na 800 tys zł.

- Za te pieniądze zgodziła się udostępnić wizerunek na plakatach reklamowych. Będzie też ambasadorką marki na marcowych targach kosmetycznych oraz powstanie nowa linia kolorów sygnowanych nazwiskiem Edyty – zdradza nasze źródło.

WP

Inne gwiazdy za reklamowanie podobnych produktów mogą liczyć na znacznie mniejsze stawki. Jak wyliczył "Fakt", Natalia Siwiec zainkasowała jakiś czas temu 200 tys zł, natomiast Margaret zarobiła ponad 150 tys zł.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP