ycipk-3gvw33
ycipk-3gvw33

Emily Ratajkowski - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Emily Ratajkowski Instagram.com
Podziel się
ycipk-3gvw33

Emily Ratajkowski - amerykańska modelka i aktorka.

Emily Ratajowski urodziła się w Londynie. Jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i malarki Kathleen Balgley. Ze strony ojca posiada korzenie irlandzkie, niemieckie i polskie. Matka z kolei jest Żydówką. Do piątego roku życia Ratajkowski mieszkała w West Kensington i Bloomsbury. Następnie wraz z rodzicami przeniosła się do San Diego w Kalifornii. Niemal całe dzieciństwo spędziła jednak w rozjazdach. Przez długi czas mieszkała w Irlandii oraz na Majorce.

Początkowo Emily Ratajkowski zafascynowała się teatrem. Z czasem jej zainteresowania zwróciły się w stronę modelingu. Już jako nastolatka zwóciła ogromną uwagę na kwestię nagości. Jej uwagę przyciągały m.in. prace ojca oraz fotografie Helmuta Newtona i Herb Ritts.

W wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelek Ford Models. w tym samym czasie Emily Ratajkowski kończyła naukę w szkole średniej. Następnie rozpoczęła studia (sztuki piękne) na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Po roku zdecydowała się jednak rzucić edukację i w całości poświęciła się karierze modelki.

O Emily Ratajkowski zrobiło się głośno w roku 2012, gdy wzięła udział w odważnej rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu "Treats!". Dzięki niej otrzymała m.in. angaż w teledysku do kontrowersyjnego utworu "Blurred Lines" Robina Thicke'a, Pharrella Williamsa i T.I.'ego. Modelka pojawiła się w dwóch wersjach klipu - ocenzurwanej i topless. Nawiązała współpracę z fotografem Tonym Kellym, dzięki któremu trafiła na okładkę tureckiego magazynu "GQ".

ycipk-3gvw33

Obecnie Emily Ratajkowski jest jedną z najbardziej cenionych modelek świata. Jej zdjęcia pojawiają się we wszystkich prestiżowych magazynach, a ona sama została twarzą wielu kampanii. Na swoim koncie ma również udział w teledysku do utworu "Love Somebody"z repertuaru Maroon 5. Wystąpiła też w kilku produkcjach filmowych (np. "Zaginionej dziewczynie czy "We are Your Friends".

Data urodzenia

07.06.1991

Miejsce urodzenia

Londyn

Profesja

Modelka, aktorka

Filmografia

We Are Your Friends (2015)

Ekipa (2015)

Zaginiona dziewczyna (2014)

Year and a Day, A (2005)

In darkness (2018) ( Veronique )

Seriale

Jess i chłopaki

iCarly

ycipk-3gvw33
ycipk-3gvw33
ycipk-3gvw33