Trwa ładowanie...
d2gh17o

Emily Ratajkowski

Najnowsze informacje
4.3
(17 głosów)
Oceń:
d2gh17o
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Emily Ratajkowski - amerykańska modelka i aktorka.

Emily Ratajowski urodziła się w Londynie. Jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i malarki Kathleen Balgley. Ze strony ojca posiada korzenie irlandzkie, niemieckie i polskie. Matka z kolei jest Żydówką. Do piątego roku życia Ratajkowski mieszkała w West Kensington i Bloomsbury. Następnie wraz z rodzicami przeniosła się do San Diego w Kalifornii. Niemal całe dzieciństwo spędziła jednak w rozjazdach. Przez długi czas mieszkała w Irlandii oraz na Majorce.

Początkowo Emily Ratajkowski zafascynowała się teatrem. Z czasem jej zainteresowania zwróciły się w stronę modelingu. Już jako nastolatka zwóciła ogromną uwagę na kwestię nagości. Jej uwagę przyciągały m.in. prace ojca oraz fotografie Helmuta Newtona i Herb Ritts.

W wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelek Ford Models. w tym samym czasie Emily Ratajkowski kończyła naukę w szkole średniej. Następnie rozpoczęła studia (sztuki piękne) na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Po roku zdecydowała się jednak rzucić edukację i w całości poświęciła się karierze modelki.

O Emily Ratajkowski zrobiło się głośno w roku 2012, gdy wzięła udział w odważnej rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu "Treats!". Dzięki niej otrzymała m.in. angaż w teledysku do kontrowersyjnego utworu "Blurred Lines" Robina Thicke'a, Pharrella Williamsa i T.I.'ego. Modelka pojawiła się w dwóch wersjach klipu - ocenzurwanej i topless. Nawiązała współpracę z fotografem Tonym Kellym, dzięki któremu trafiła na okładkę tureckiego magazynu "GQ".

Obecnie Emily Ratajkowski jest jedną z najbardziej cenionych modelek świata. Jej zdjęcia pojawiają się we wszystkich prestiżowych magazynach, a ona sama została twarzą wielu kampanii. Na swoim koncie ma również udział w teledysku do utworu "Love Somebody"z repertuaru Maroon 5. Wystąpiła też w kilku produkcjach filmowych (np. "Zaginionej dziewczynie czy "We are Your Friends".

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gh17o
d2gh17o
d2gh17o