Trwa ładowanie...

Emma Stone tańczy na Instagramie. Miała ku temu dobry powód

Emma Stone wspiera organizacje charytatywne. Aktywnie działa nawet w czasach pandemii. Nagrała specjalny filmik dla Child Mind Institute.

Emma Stone tańczy na Instagramie. Miała ku temu dobry powódŹródło: Getty Images
d3dnhek
d3dnhek

Emma Stone od lat utrzymuje się w czołówce aktorów młodego pokolenia. Swój kunszt i spektrum możliwości zdążyła zaprezentować w różnorodnym filmowym repertuarze – od "Bidrmana", przez musical "La La Land" po kostiumową "Faworytę". Ujęła charyzmą także Woody’ego Allena, który zaangażował ją w dwóch swoich filmach, "Magii w blasku księżyca" i "Nieracjonalnym mężczyźnie".

Stone swoją popularność przekuwa także w działanie, i to działanie dobroczynne. Aktorka wspiera działalność organizacji charytatywnych, w tym Child Mind Institute (której jest członkinią zarządu), działającą na rzecz dzieci cierpiących na zaburzenia psychiczne.

Ostatnio zaangażowała się w akcję organizacji, sprawiając przy okazji fanom sporo radości. Aktorka „przejęła” bowiem instagramowy profil instytucji, by pokazać na nim… swój krótki występ i to występ nie byle jaki. Wraz z tancerzem i choreografem Ryanem Heffingtonem zatańczyła m.in. do piosenki "You’re the One that I Want", czyli przeboju z kultowego musicalu "Grease".

Swoim występem miała na celu nie tylko sprawienie radości podopiecznym organizacji, ale wróciła w ten sposób uwagę na problem zaburzeń psychicznych, które podczas spowodowanej pandemią izolacji przybierają na sile.

"Podczas gdy wszyscy staramy się obecnie zadbać o swoje zdrowie fizyczne, pozostając w domach i przestrzegając zaleceń ekspertów, zapominamy niekiedy o psychice. Każdy potrzebuje teraz dodatkowego wsparcia psychicznego. Dlatego wraz z Child Mind Institute organizujemy telekonferencje z udziałem dzieci, młodzieży i ich rodzin, by im to niezbędne wsparcie zaoferować" – wyjaśniła w nagraniu Stone. "Wielkie podziękowania dla Emmy i Ryana. Pomagają nam zebrać fundusze potrzebne do tego, by nieść pomoc potrzebującym" – napisali przedstawiciele organizacji.

d3dnhek
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dnhek