Trwa ładowanie...
d23ywkj

Eurowizja Junior 2019: Wiktoria Gabor będzie reprezentować Polskę!

W ostatnią niedzielę w programie "Szansa na Sukces" poznaliśmy reprezentantkę polski na konkursie Eurowizja Junior 2019. Do finału dostały sie trzy dziewczynki, każda z nich musiała wykonać trzy utwory. Jeden samodzielnie, a drugi w duecie z gwiazdą odcinka. Dziś wiemy, kto będzie nas reprezentować!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczęście i niedowierzanie
Szczęście i niedowierzanie (AKPA)
d23ywkj

Nikola Fiedor, Wiktoria Gabor oraz Gabriela Katzer były wyłonione w poprzednich etapach.

Gośćmi odcinka byli: Majka Jeżowska, Dominika Gawęda i Paweł Stasiak. O tym, kto zwycięży, decydowały SMSy widzów. Polskę na konkursie Eurowizja Junior 2019 decyzją widzów będzie reprezentować Wiktoria Gabor!

Jak czytamy na stronie "The Voice Kids": - Wiktora ma 11 lat, urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, niedawno zamieszkała z rodziną w Polsce. Jest pochodzenia romskiego, wzrasta w środowisku, gdzie tradycje muzyczne i kulturowe są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Muzyka jest obecna w jej życiu od zawsze, cała jej rodzina jest muzykująca. Choć bardzo ceni kulturę i muzykę romską, siebie widzi jako piosenkarkę popową. Razem ze starszą siostrą Melisą komponują i piszą piosenki.

d23ywkj

Eurowizja Junior 2019: Ceremonia otwarcia nie w Gliwicach

Finałowy koncert Eurowizji Junior odbędzie się w Gliwicach, ale na miejsce ceremonii otwarcia wybrano inne miasto. Wyjątkowa uroczystość zostanie zorganizowana w Katowicach. Rozpocznie wielki tydzień eurowizyjny na Górnym Śląsku.

Podczas ceremonii otwarcia witane są wszystkie delegacje, odbywa się losowanie numerów startowych w konkursie oraz będą występy specjalne. Wydarzenie zaplanowano na 18 listopada.
Główny koncert Eurowizji Junior poprowadzą Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Odbędzie się on 24 listopada.

Wielkie brawa dla Wiktorii, trzymamy kciuki!

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA (AKPA)
d23ywkj

Podziel się opinią

Share
d23ywkj
d23ywkj