Trwa ładowanie...

Eva Mendes odpowiada na zarzuty fanki. Broni Ryana Goslinga!

Eva Mendes i Ryan Gosling to jedna z najbardziej tajemniczych par Hollywood. Chociaż są ogromnie popularni, nigdy nie dzielą się nawet skrawkiem swojej prywatności. Teraz aktorka zrobiła wyjątek!

Eva Mendes odpowiada na zarzuty fanki. Broni Ryana Goslinga!Źródło: ONS
d1pnxss
d1pnxss

Eva Mendes i Ryan Gosling maja dwie córeczki: Esmeraldę i Amandę. Zdjęcia dziewczynek to prawdziwa rzadkość, bo znana para unika fotoreporterów jak ognia. Wszyscy dziennikarze wiedzą, że nie mogą pytać ich podczas wywiadów o życie prywatne, bo to grozi końcem rozmowy! Oboje postawili tę granicę i są w tym konsekwentni.

Teraz Mendes nieco się "złamała". O co chodzi?

Na swoim koncie na Instagramie opisała, jak bardzo jest zmęczona po przygotowaniach do urodzinowego przyjęcia młodszej córeczki. Wyraziła swoje wsparcie dla wszystkich ciężko pracujących mam. Jedna z fanek zostawiła dość szczery komentarz. Napisała, że bardzo szanuje aktorkę, ale obserwując jej Instagram i wpisy Evy ma wrażenie, że gwiazda jest sama w rodzicielstwie, bierze na siebie najcięższą pracę i nie ma wsparcia w ojcu dziewczynek.

Mendes zabrała głos. W odpowiedzi na zatroskane komentarze napisała:

d1pnxss

"Po prostu założyłam, że większość moich followersów to kobiety, ale oczywiście, że ojcowie także biorą udział w codziennej opiece i wychowaniu! Nie wierzę w żadne stereotypy. Wysyłam miłość wszystkim mamom i tatom za ich ciężką pracę! Nigdy nie piszę o tym, jakim ojcem jest Ryan, bo ustawiliśmy sobie granicę, której nie chcę przekraczać".

Czy to ukrywanie prywatności najbliższych kiedyś się skończy? W jednym z wywiadów aktorka powiedziała, że jej córki są jeszcze za małe, by rozumieć, o co chodzi z publikacją wizerunku w internecie. Więc dopóki nie będą na tyle duże, by się na to świadomie zgodzić, Eva nie będzie publikować ich zdjęć.

Co o tym sądzicie?

Getty Images
Źródło: Getty Images
d1pnxss
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pnxss