Trwa ładowanie...

Eva Mendes odpowiada na zarzuty fanki. Broni Ryana Goslinga!

Eva Mendes i Ryan Gosling to jedna z najbardziej tajemniczych par Hollywood. Chociaż są ogromnie popularni, nigdy nie dzielą się nawet skrawkiem swojej prywatności. Teraz aktorka zrobiła wyjątek!

Share
Eva Mendes odpowiada na zarzuty fanki. Broni Ryana Goslinga!
Źródło: ONS
d1qlfeo

Eva Mendes i Ryan Gosling maja dwie córeczki: Esmeraldę i Amandę. Zdjęcia dziewczynek to prawdziwa rzadkość, bo znana para unika fotoreporterów jak ognia. Wszyscy dziennikarze wiedzą, że nie mogą pytać ich podczas wywiadów o życie prywatne, bo to grozi końcem rozmowy! Oboje postawili tę granicę i są w tym konsekwentni.

Teraz Mendes nieco się "złamała". O co chodzi?

Na swoim koncie na Instagramie opisała, jak bardzo jest zmęczona po przygotowaniach do urodzinowego przyjęcia młodszej córeczki. Wyraziła swoje wsparcie dla wszystkich ciężko pracujących mam. Jedna z fanek zostawiła dość szczery komentarz. Napisała, że bardzo szanuje aktorkę, ale obserwując jej Instagram i wpisy Evy ma wrażenie, że gwiazda jest sama w rodzicielstwie, bierze na siebie najcięższą pracę i nie ma wsparcia w ojcu dziewczynek.

Mendes zabrała głos. W odpowiedzi na zatroskane komentarze napisała:

d1qlfeo

"Po prostu założyłam, że większość moich followersów to kobiety, ale oczywiście, że ojcowie także biorą udział w codziennej opiece i wychowaniu! Nie wierzę w żadne stereotypy. Wysyłam miłość wszystkim mamom i tatom za ich ciężką pracę! Nigdy nie piszę o tym, jakim ojcem jest Ryan, bo ustawiliśmy sobie granicę, której nie chcę przekraczać".

Czy to ukrywanie prywatności najbliższych kiedyś się skończy? W jednym z wywiadów aktorka powiedziała, że jej córki są jeszcze za małe, by rozumieć, o co chodzi z publikacją wizerunku w internecie. Więc dopóki nie będą na tyle duże, by się na to świadomie zgodzić, Eva nie będzie publikować ich zdjęć.

Co o tym sądzicie?

Getty Images
Źródło: Getty Images
d1qlfeo

Podziel się opinią

Share
d1qlfeo
d1qlfeo