Trwa ładowanie...
ewa farna

Ewa Farna nie jest gotowa na dziecko. Fani będą rozczarowani

Ewa Farna wielokrotnie mówiła, że marzy o macierzyństwie. Teraz jednak zmieniła zdanie. - To jest jakiś dziwny stereotyp, że człowiek bierze ślub i od razu musi zajść w ciążę - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Share
Ewa Farna nie jest gotowa na dziecko. Fani będą rozczarowani
Źródło: East News, Fot: East News
dh92222

Niecały rok temu Ewa Farna wyszła za Martina Chobota. I tylko tyle wystarczyło, żeby fani zaczęli dopatrywać się u piosenkarki błogosławionego stanu. Gdy tylko piosenkarka przybierała na wadze, niemal od razu ruszała lawina spekulacji, czy być może dodatkowe kilogramy nie są spowodowane ciążą.

- To jest jakiś dziwny stereotyp, że człowiek bierze ślub i od razu musi zajść w ciążę. Ja mam 25 lat i nadal jestem bardzo młodą dziewczyną. Oczywiście, że chcę mieć rodzinę. Mówiłam o tym już, jak miałam 14 lat. Ale na dziecko jeszcze mam trochę czasu. Decyzję o dziecku powinniśmy podejmować, kiedy poczujemy, że będzie na to pora, a nie dlatego, że wszyscy od nas tego wymagają - powiedziała Farna w rozmowie z "Faktem".

dh92222

Fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Gwiazda zamierza bowiem skupić się na rozwijaniu kariery i wydaniu nowej płyty. Na powiększenie rodziny przyjdzie jeszcze czas.

- Na razie skupiam się na nowym materiale na płytę i na rozwinięciu kariery na tyle, by pewnego dnia poświęcać się dzieciom, a nie wynajmować nianię na pełen etat. Mam jednak nadzieję, że moi fani bardziej wyczekują mojej płyty niż dziecka - podsumowała na łamach tabloidu.

dh92222

Podziel się opinią

Share
dh92222
dh92222