Trwa ładowanie...
d33ae8x

Ewa Farna odwiedziła seniorów. Śpiewała im pod oknami

Ewa Farna aktywnie działa nawet mimo kwarantanny. Postanowiła sprawić przyjemność seniorom. Przygotowała im prawdziwą niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna
Ewa Farna (ONS.pl)
d33ae8x

Trwająca pandemia wymusiła na wszystkich tymczasową zmianę trybu życia. Tymczasowo zostały zamknięte instytucje kultury: muzea, opery i teatry, zamknięte zostały kina, a koncerty i imprezy masowe odwołane lub przesunięte na inny termin.

Znani i lubiani wykorzystują swoją popularność w sieci, by zachęcać fanów do pozostawania w domach. To jednak nie wszystko. Aktywnie angażują się w pomoc tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia w tym trudnym czasie. Grają koncerty głównie w domowych zaciszach, promując jednocześnie charytatywne zbiórki na rzecz medyków, seniorów, a także dzieci.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Wielu z nich szuka także namiastki regularnych koncertów. Ewa Farna wystąpiła ostatnio nawet na scenie, oczywiście z zachowaniem środków ostrożności i w odpowiedniej odległości. Piosenkarka dała koncert… pod oknami kilku domów seniora.

O całej akcji poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Jak się okazało, wokalistka nie tylko umiliła czas seniorom i pracownikom swoim występem, ale przekazała też kwiaty, filtry do masek i filmy na DVD. "Chcieliśmy im przekazać ze o nich myślimy ze nie są nam obojętni wysłaliśmy im trochę radości i uśmiechu Po 4 tygodniach wyszłam z domu, śpiewałam - dziękuje!", napisała.

  Instagram
(Instagram)

Post uzupełniła krótką fotorelacją. Na zdjęciach widać, że Farna sprawiła wszystkim mnóstwo radości. To postawa godna pochwały!

d33ae8x

Podziel się opinią

Share
d33ae8x
d33ae8x