Trwa ładowanie...
d2kiczw
News

Ewa Farna w szczerym wpisie o naturalnym wyglądzie. "Bez operacji plastycznych, sztucznych piersi, liposukcji"

Ewa Farna rzadko kiedy wypowiada się na temat życia prywatnego. Tym razem wyznała, że rozpiera ją duma, bo nie poprawiała swojego wyglądu. Wpis daje do myślenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna
Ewa Farna (East News, Fot: eastnews)
d2kiczw

Ewa Farna rzadko kiedy zwierza się mediom. Bardzo kontroluje swój wizerunek i wyznacza wyraźną granicę prywatności. Rok temu piosenkarka wzięła ślub, a teraz spodziewa się dziecka. To dla niej bardzo dobry czas. Ostatnio wokalistka podzieliła się swoimi refleksjami na temat operacji plastycznych. Jak się okazuje, gwiazda nigdy nie uświetniała swojego wyglądu przy pomocy skalpela.

Wpis polsko-czeskiej piosenkarki obiegł świat. Wiele celebrytek na pewno uderzą jej słowa.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra o Sławomirze: Najbardziej kręci mnie jego wąs!

"Często pytają mnie, co uważam za swój największy sukces. Jestem przeszczęśliwa, ze przez wszystkie dziwne spojrzenia, przykre komentarze, artykuły za granicą moralności i ogromna presje społeczeństwa jestem dziś tez dziewczyna z tego zdjęcia. Bez operacji plastycznych, sztucznych piersi, liposukcji czy pragnienia" - czytamy pod wpisem Ewy Farny.

Wokół wizerunku Ewy Farny od lat krążą uszczypliwe uwagi. Wiele osób zarzucało jej, że powinna zacząć się odchudzać. Piosenkarka niejednokrotnie tłumaczyła, że czuje się zdrowo i nie zamieniłaby swojego ciała na żadne inne.

d2kiczw

Podziel się opinią

Share

d2kiczw

d2kiczw