Trwa ładowanie...
d2bm2rq

Ewa Sonnet pokazała apartament. Zapomniana gwiazda żyje w luksusie

Ewa Sonnet zaczynała jako modelka topless, później za wszelką cenę próbowała zostać piosenkarką. Swoje pięć minut sławy miała kilkanaście lat temu, ale nawet teraz świetnie sobie radzi. I może sobie pozwolić na życie w luksusowym apartamencie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Sonnet
Ewa Sonnet (Instagram)
d2bm2rq

Ewa Sonnet, a właściwie Beata Dąbrowska, nie zniknęła z show-biznesu, choć dziś nie ma jej ani w telewizji, ani w kolorowych gazetach. 35-latka z Rybnika przeniosła się na Instagram, gdzie prezentuje swoje walory jako modelka uprawiająca tzw. soft erotykę. Sonnet z chęcią prezentuje swój znak rozpoznawczy, czyli bardzo obfity biust, którym zdobyła rzeszę fanów.

Ostatnio większość zdjęć Sonnet powstało w jej luksusowym apartamencie. Gwiazdka chwaliła się widokiem z wieżowca i podwieszanym łóżkiem. Zabrała też swoich fanów do łazienki.

Ewa Sonnet zaczynała jako 18-latka od współpracy z agencją modelek topless, później pozowała też dla "CKM". Dwa lata później spełniła swoje marzenie o karierze piosenkarki. Była odkryciem Roberta Jansona z Varius Manx, który pomógł jej nagrać kawałek "… i RNB", a rok później napisał muzykę na album "Nielegalna".

d2bm2rq

Sonnet nie podbiła rynku muzycznego, ale popłynęła na fali chwilowej popularności. W 2007 r. była uczestniczką "Gwiazdy tańczą na lodzie", wystąpiła w show Kuby Wojewódzkiego. W 2012 r. wydała jeszcze jeden singiel, ale nikt jej nie chciał słuchać. Co innego oglądać, bo Sonnet chcąc, nie chcąc wróciła do modelingu i to właśnie w tej branży odnosi największe sukcesy.

Obejrzyj: Gwiazdy głosują. Każdy kandydat na prezydenta ma mocne wsparcie celebrytów

d2bm2rq

Podziel się opinią

Share

d2bm2rq

d2bm2rq