Trwa ładowanie...

Fatalna sytuacja Ewy Wiśniewskiej. Aktorka drży o najbliższych

Pandemia koronawirusa rozdzieliła wiele rodzin na całym świecie. Kolejne doniesienia mediów łamią serca tych, którzy boją się o swoich bliskich. Także aktorce Ewie Wiśniewskiej. Jej rodzina jest w samym centrum epidemiologicznego piekła.

Share
Fatalna sytuacja Ewy Wiśniewskiej. Aktorka drży o najbliższych
df7u7ug

Ewa Wiśniewska została mamą niemal na samym początku drogi zawodowej, bo już na 4. roku szkoły aktorskiej.

- Do zawodu wchodziłam z bagażem. Nie radziłam sobie z macierzyństwem. Byłam dumna, że mam dziecko, ale gdy pojawiały się zawodowe zobowiązania, zastępowała mnie niania. Byłam matką taką jak ojcowie bywają, co to przyleci, poklepie po głowie, sprawdzi czy wszystko dobrze i wylatuje do pracy. Matką na przychodne - wyznała szczerze w jednym z wywiadów.

Gdy jej córka Grażyna dorosła, wyjechała do Włoch, gdzie poznała przyszłego męża, któremu urodziła syna Niccola. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Córka aktorki wróciła do Polki, a wnuk Wiśniewskiej został w Italii przy ojcu, gdzie skończył szkołę gastronomiczną. Dzisiaj sam jest ojcem, mieszka z rodziną nieopodal Bolonii.

df7u7ug

To właśnie spędza sen z powiek Ewie Wiśniewskiej. Bolonia to jeden z najmocniej dotkniętych koronawirusem regionów na całym świecie. Nie dość, że jej rodzinie grozi wirus, to jeszcze wisi nad nimi widmo bezrobocia i bankructwa. Wszak cała gastronomia przechodzi poważny kryzys.

"Z przerażeniem spogląda na sytuację w Italii spowodowaną rozwojem pandemii. Region, w którym mieszka Niccolo (40 km od Bolonii), jest drugim na liście z najwyższą liczbą ofiar. Aktorka zamartwia się więc o bezpieczeństwo wnuka i jego ukochanej, a także prawnuka, który przyszedł na świat w lipcu zeszłego roku. Tak bardzo chciałaby się z nimi zobaczyć i objąć. I czeka aż ten trudny czas wreszcie się skończy" - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

<a href="https://film.wp.pl/ewa-wisniewska-pojednanie-nad-lozkiem-umierajacej-matki-6025252513260673g" target="_blank">Ewa Wiśniewska: Pojednanie nad łóżkiem umierającej matki</a>

df7u7ug
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df7u7ug
df7u7ug