Trwa ładowanie...
d3qg9dq

Fani życzą Lewandowskiej kolejnego dziecka. Gwiazda odpowiedziała w tajemniczy sposób

Żona Roberta Lewandowskiego ostatnio hucznie świętowała 30 urodziny. Zdradziła, jakie życzenia dostawała najczęściej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (ONS.pl)
d3qg9dq

Ania Lewandowska ma kochającego męża, wspaniałą córkę, karierę i dziesiątki milionów na koncie. To wszystko osiągnęła w wieku zaledwie 30 lat. Sportsmenka celebrowała rocznicę swoich urodzin, tak jak przystało na pierwszoligową gwiazdę. Wyprawiła z tej okazji kilka imprez, w tym jedną wspólną wraz z Robertem, na którą zaprosili śmietankę polskiego show-biznesu. Zjawili się m.in. Kuba Wojewódzki, Martyna Wojciechowska czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Czego jednak można życzyć kobiecie, która ma wszystko? Okazuje się, że fani Lewandowskiej byli bardzo kreatywni w tej kwestii. W komentarzach na Instagramie życzyli jej przede wszystkim powiększenia rodziny. Ania podziękowała w sposób, który sugeruje, że być może niebawem znów zostanie matką.

- Patrząc na wszystkie życzenia najczęściej powtarzały się: zdrowia, tyle energii i motywacji co zawsze, setki kopniaków, miłości i gromadki dzieci. Będę zdrowa, obiecuję więcej projektów, będę kochać, a dzieci ... ;) - napisała dając na końcu uśmiechniętą buźkę.

d3qg9dq

Życzymy Ani spełnienia wszystkich marzeń. Szczególnie tych związanych z macierzyństwem!

d3qg9dq

Podziel się opinią

Share

d3qg9dq

d3qg9dq