Trwa ładowanie...
12 listopada 2013, 09:49

"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu": w sumie zrzucili 355 kilogramów! FOTO

"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu": w sumie zrzucili 355 kilogramów! FOTO
d3dsoe9
d3dsoe9

Zgłaszając się do programu podjęli się walki z otyłością. Mimo wielu chwil słabości i zwątpienia, udało im się wytrwać w swoim postanowieniu, dzięki czemu wygrali nowe, lepsze życie. W ciągu ośmiu miesięcy uczestnicy polsatowskiego programu Fat Killers. Zabójcy tłuszczu schudli razem 355 kg!

Najmłodsza uczestniczka Natalia na początku ważyła 112 kg - od dzieciństwa zmagała się z otyłością, co powodowało jej brak pewności siebie. Miała problemy z nawiązaniem kontaktu z rówieśnikami. Dzięki pracy nad sobą oraz pomocy trenera i dietetyka Konrada Gacy zrzuciła 42kg, dzięki czemu stała się pewną siebie, szczęśliwą nastolatką. Teraz Natalia waży 69,9kg! Za wytrwałość producenci show postanowili spełnić jedno z marzeń Natalii i zafundowali jej metamorfozę pokoju.

Bożenna (nazywana przez wszystkich uczestników Babcią) na początku ważyła 99 kg i nie miała siły na zabawę z wnukami i normalne życie. W programie schudła 33 kg wróciła to dynamicznego stylu życia.
Ma siłę i kondycję, by aktywnie spędzać czas z najbliższymi. Jej aktualna waga to 66 kg, odmłodniała nie tylko zewnętrznie, ale i duchowo! Bożenna od dawna chciała się wybrać na wycieczkę w góry, jednak nadwaga nie pozwalała jej na aktywny wypoczynek. Dzięki utracie zbędnych kilogramów mogła bez żadnych problemów spacerować po górach, które bardzo kocha!

Małgorzata walkę z otyłością zaczęła ważąc 112 kg. Przed metamorfozą nie wierzyła w siebie, czuła się odrzucona i samotna. Dzięki walce i wytrwałości udało jej się schudnąć 46 kg i odzyskać pewność siebie!
Waży teraz 66 kg i czuje się piękna. Małgosia od dawna marzyła o nowej o nowej garderobie i metamorfozie. Jej marzenie ziścili producenci, którzy zafundowali jej zakupy ze znaną stylistką Malwiną Wędzikowską.

d3dsoe9

Marek dołączył do drużyny Fat killers miesiąc później niż inni uczestnicy. Ważył najwięcej - aż 248 kg i potrzebował natychmiastowej pomocy, gdyż jego otyłość nie pozwalała mu na codzienne czynności i zagrażała jego życiu. Schudł najwięcej ze wszystkich, bo aż 112 kg! Teraz cieszy się życiem, ważąc 136 kg mógł spełnić swoje marzeniem, jakim był off road na Ukrainie.

Grzegorzowi udało się stracić 63 kg! Na początku odchudzania uczestnik ważył 149 kgi borykał się z cukrzycą. Udział w programie sprawił, że Grzegorz waży obecnie 86 kg, jego problemy zdrowotne zniknęły oraz… poznał miłość. Spełniło się także jego marzenie o wyjeździe do Paryża, gdzie zabrał oczywiście swoją ukochaną.

Agnieszka była najcięższą uczestniczką programu - ważyła 169 kg. Do programu zgłosiła się, by schudnąć, co dałoby jej możliwość zajścia w ciążę. W ciągu ośmiu miesięcy Agnieszka schudła 59 kg. Dzięki wadze 110 kg uczestniczka może rozwijać swoją pasję jaką jest fotografia. W szlifowaniu umiejętności z pewnością pomogą Agnieszce warsztaty fotograficznej u samej Lidii Popiel.

Podczas Wielkiej Gali Fat Killers uczestnicy zaprezentowali swój wygląd po spektakularnych metamorfozach. Natalia, Bożenna, Małgorzata, Marek, Grzegorz i Agnieszka wkroczyli na scenę z pewnością siebie, siłą i uśmiechem, a ich trener - Konrad Gaca nie krył dumy patrząc na efekt ciężkiej pracy jakiej dokonali jego wszyscy podopieczni. Zobaczcie sami!

(fot. POLSAT)

(fot. POLSAT)

(fot. POLSAT)

(fot. POLSAT)

(fot. POLSAT)

(fot. POLSAT)

d3dsoe9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d3dsoe9

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj