Trwa ładowanie...
d3qdfks
Felicjańska o Kaszubskim: Jest mi winien przeprosiny i pieniądze! WIDEO
News

Felicjańska o Kaszubskim: Jest mi winien przeprosiny i pieniądze! WIDEO

Ilona Felicjańska opowiedziała o kuriozalnej, jej zdaniem, sytuacji związanej z Piotrem Kaszubskim. Po tym, jak poszukiwany przez policję celebryta zadarł z modelką, sprawa trafiła do sądu. Felicjańska wygrała, jednak wtedy Kaszubski oskarżył ją o... zniesławienie. Co gwiazda znana m.in. z występów w kultowym programie "Na każdy temat" powiedziała w rozmowie z naszą reporterką? Obejrzyjcie wideo!
Podziel się
d3qdfks

Kilka lat temu modelka poddała się jednemu zabiegowi w klinice prowadzonej przez Kaszubskiego. Najmłodszy milioner w Polsce, jak nazywano go swego czasu, chwalił się w mediach znaną klientką. W rozmowie z tabloidami sugerował, że Felicjańska bywa w gabinecie regularnie. Kiedy sama zainteresowana przyznała oficjalnie, że to nieprawda, Kaszubski zapewniał publicznie, że przychodziła na zabiegi pod wpływem alkoholu. Sprawa trafiła do sądu. Ilona wygrała, ale nadal nie otrzymała zasądzonego odszkodowania.

Przeciwko "najmłodszemu milionerowi w Polsce" toczą się cztery sądowe postępowania związane z oszustwami. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Kaszubski ukrywa się jednak przed stróżami prawa, wciąż zmieniając miejsce swojego pobytu. Od października poszukiwany jest listem gończym.

Piotr Kaszubski Policja
Piotr Kaszubski
Ilona Felicjańska AKPA
Ilona Felicjańska
d3qdfks

Podziel się opinią

Share

d3qdfks

d3qdfks