Trwa ładowanie...

G-Eazy pierwszym zagranicznym headlinerem Sun Festival!

G-Eazy, autor takich hitów jak "No Limit", "Him & I", czy "My, Myself & I" wystąpi już w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu! W najgorętszym nadmorskim kurorcie, na spektakularnej scenie usłyszymy nie tylko największe przeboje rapera, ale też single z nadchodzącego wielkimi krokami nowego albumu!

Materiał sponsorowany przez MDT Production
 Źródło: materiały partnera
d12eyfl
d12eyfl

Prosto ze światowych scen na Sun Festival

Organizatorzy Sun Festival zapowiadali, że w tym roku do zestawienia artystów powrócą zagraniczne gwiazdy i dotrzymują słowa! Na pierwszy ogień idzie G-Eazy. Artysta, którego single nigdy nie schodzą ze szczytów list przebojów, a sam G-Eazy jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich raperów już od blisko dekady. Po występach m.in. w Dubaju czy Indiach przyszedł czas na wizytę w Polsce i przywiezienie kalifornijskiego słońca tam, gdzie pasuje ono jak nigdzie indziej – do gorącego i tętniącego muzyką Kołobrzegu.

G-EAZY wraca z nowym albumem

Wybór G-Eazy na pierwszego headlinera nie jest przypadkowy. Artysta zapowiedział na tegoroczne lato nowy album. Nadchodzący projekt rapera, który będzie jego pierwszym po ponad 3 latach przerwy jest w wielu zestawieniach jednym z najbardziej oczekiwanych krążków tego roku. Jeśli połączymy jego wypełnioną hitami dyskografię z premierowymi utworami, które usłyszymy w Kołobrzegu otrzymamy występ, który po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć. Organizatorzy już zapowiadają, że możemy spodziewać się z tej okazji wizualizacji i efektów, które znamy ze światowej klasy festiwali.

Źródło: materiały partnera

Mocne zestawienie polskich artystów

G-Eazy jako pierwszy zagraniczny headliner dołącza już do mocnego zestawienia polskich artystów, których zobaczymy w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu. Organizatorzy cały czas odsłaniają kolejne karty, ale już wiemy, że na Sun Festival zagrają m.in. Oki, Pro8l3m, Szpaku, Chivas, Malik Montana czy Zeamasone. W tym roku organizatorzy postawili na połączenie artystów, którzy w czasie dwóch poprzednich edycji zagrali świetne koncerty z nowymi twarzami, który w Kołobrzegu jeszcze nie widzieliśmy. To wszystko, by dać fanom zestawienie, którego nie zapomną.

d12eyfl

Trwa sprzedaż biletów

Trwa sprzedaż biletów i karnetów na wydarzenie. W sprzedaży znalazły się bilety jedno, dwu i trzydniowe, a także bilety VIP, rodzinne i pakiety premium. Wszystkie bilety umożliwiają nie tylko wstęp na koncerty, ale też udział we wszystkich atrakcjach, których na terenie festiwalu w tym roku zobaczymy rekordową ilość. Tegoroczny Sun Festival będzie wyjątkowym wydarzeniem pełnym muzyki, kultury i sportu. To wszystko, by zaoferować uczestnikom wszystko, co najlepsze w czasie wakacji nad morzem.

Bilety i karnety na Sun Festival 2024 dostępne są w sprzedaży stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Najgorętszy festiwal w idealnym miejscu

Kołobrzeg to nie tylko idealne miejsce, by przeżyć wyjątkowe koncerty na trzech wypełnionych techniką na światowym poziomie scenach. To także idealne miejsce, by spędzić czas w samym środku wakacji. Wszystko rozpocznie się już w czwartek 25 lipca. To właśnie wtedy otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa (teraz w nowej odsłonie) i strefa chilloutu, pojawi się też wiele nowych atrakcji, o której więcej dowiemy się w najbliższych miesiącach. Na terenie Sun City uczestniczy imprezy bawić się będą aż do poniedziałku do wieczora. To sprawia, że Sun Festival to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być i spędzić kilka dni nad Bałtykiem w rytmie najlepszej muzyki.

Sun Festival 2024 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

d12eyfl

Termin: 26-28 lipca 2024

Aktualny line-up na: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Materiał sponsorowany przez MDT Production
d12eyfl
d12eyfl