Trwa ładowanie...
doc7194

Gal Gadot zdradziła swoje ideały. Wszystko przez koronawirusa

Gal Gadot szczyci się, że ogranicza jedzenie mięsa, nie używa foliowych torebek, pamięta o recyklingu. Dotychczas odmawiała też latania prywatnym odrzutowcem, ale to już przeszłość. Właśnie kręci nowy film i regularnie korzysta z tego środka transportu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gal Gadot chciała być eko, ale nie wyszło
Gal Gadot chciała być eko, ale nie wyszło (Getty Images)
doc7194

Jak podaje TMZ, gwiazda filmu "Red Notice" została sfotografowana na lotnisku w Atlancie, gdzie opuszczała pokład prywatnego odrzutowca. Aktorka musiała odłożyć na bok swoje przekonania związane z ekologicznym stylem życia, ale podobno nie zrobiła tego z własnej woli. Wszystkiemu winien jest… Netlix i koronawirus.

Obejrzyj: "Wonder Woman 1984" - zwiastun filmu z Gal Gadot

Jeszcze kilka tygodni temu Gadot mówiła, że zaszczepia w córkach dobre nawyki dbania o planetę.

doc7194

- To jest nasz dom. I w taki sam sposób, w jaki dbamy o nasze mieszkania, powinniśmy zadbać o naszą planetę. Wprowadziliśmy bezmięsne poniedziałki, stosujemy recykling, chodzimy do supermarketu z własnymi torbami. Staramy się robić, co możemy – tłumaczyła aktorka, która w ostatnim czasie radykalnie zwiększyła ślad węglowy generowany przez jej podróże.

Gadot mieszka z rodziną w Los Angeles, a jej kolejny film powstaje na drugim końcu Ameryki, w Atlancie (3,5 tys. km od domu). I choć pewnie dałoby się zorganizować dla gwiazdy bardziej ekologiczny transport, to podobno władze Netfliksa, który stoi za jej filmem, każą jej latać prywatnym odrzutowcem w obawie o zarażenie koronawirusem.

"Wirus z Wuhan" już wcześniej pokrzyżował plany producentom, którzy zamierzali kręcić we Włoszech. Jak dowiedział się Deadline, część europejskiego materiału do "Red Notice" została już zrealizowana, ale teraz twórcy mają problem z dokończeniem zdjęć w tamtym rejonie.

"Red Notice" trafi na Netfliksa najwcześniej w 2021 r. Oprócz Gal Gadot wystąpią tam takie gwiazdy jak Ryan Reynolds i Dwayne Johnson. Reżyserem jest Rawson Marshall Thurber, który współpracował już z Johnsonem przy "Agent i pół", "Drapaczu chmur", nakręcił też komedię "Millerowie" czy "Zabawy z piłką".

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194