Trwa ładowanie...
d1fows1

Gaten Matarazzo przeszedł operację. Gwiazdor "Stranger Things" jest ciężko chory

Gaten Matarazzo jest już po kolejnej operacji w związku ze swoją chorobą. Nastolatek ogłosił, że zabieg zakończył się sukcesem. Gwiazdor "Stranger Things" był na stole operacyjnym kilka godzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gaten Matarazzo był na stole operacyjnym 4 godziny
Gaten Matarazzo był na stole operacyjnym 4 godziny (East News)
d1fows1

Gaten Matarazzo znany jest szczególnie z roli Dustina Hendersona w serialu Netfliksa "Stranger Things". Nastolatek cierpi na dysplazję obojczykowo-czaszkową. Objawami choroby są m.in. niski wzrost, liczne zęby nadliczbowe, przetrwałe zęby mleczne i zatrzymane zęby stałe, nieprawidłowości budowy miednicy i zrastanie się szwów sklepienia czaszki.

Młody aktor poddał się czwartej operacji w związku z chorobą. Lekarze usunęli mu aż 14 niechcianych zębów i odsłonili 6 stałych, które powinien normalnie mieć w wieku 17 lat. Cały zabieg trwał ok. 4 godz.

ZOBACZ TEŻ: Przenieśliśmy się w czasie ze "Stranger Things"!

"Choć mój wyraz twarzy na tym zdjęciu może tego nie pokazać, operacja zakończyła się pełnym sukcesem" - ogłosił na Instagramie, dołączając zdjęcie ze specjalnym opatrunkiem na twarzy.

d1fows1

Matarazzo współpracuje m.in. z fundacją CCD Smile, finansując zabiegi dentystyczne i inne sposoby leczenia umożliwiające chorym na dysplazję normalne życie.

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1