Trwa ładowanie...
d1e2tfg

Gigi Hadid i Zayn Malik są niesamowicie szczęśliwi. Para spodziewa się dziecka

Gigi Hadid i Zayn Malik tworzą parę, która stale znajduje się w centrum uwagi. Nic więc dziwnego, że informacja o ciąży modelki, którą zdobył portal TMZ szybko obiegła cały świat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Według źródeł Gigi Hadid niedługo zostanie mamą.
Według źródeł Gigi Hadid niedługo zostanie mamą. (Instagram.com)
d1e2tfg

Gigi Hadid i Zayn Mailk tworzą parę, która cały czas jest w świetle reflektorów. Trudno się dziwić się zainteresowaniu mediów - ona w końcu jest jedną z najbardziej wziętych modelek na świecie, a on przez długi czas współtworzył grupę One Direction. Losy tej pary od samego początku są nieco niepewne. Rozstania i powroty są, można powiedzieć, ich znakiem rozpoznawczym. W lutym tego roku oficjalnie potwierdzili swój związek, lecz zrobili to już trzeci raz. Fani twierdzą, że to co między nimi jest, to rzeczywiście miłość. Oni sami również wyglądają razem na niezwykle szczęśliwych. Wydaje się, że z każdym dniem radości w ich wspólnym życiu będzie coraz więcej.

Wydaje się, że złe chmury zostały rozgonione, a Gigi Hadid i Zayn Malik cieszą się bliskością. Związany z koronawirusem czas izolacji spędzają razem, kilka dni temu wspólnie świętowali urodziny modelki. Jak podaje portal TMZ sprawy między nimi nabrały naprawdę szybkiego tempa, bowiem para spodziewa się dziecka. Informator podał, że choć nie znają jeszcze płci, obie rodziny są niezwykle podekscytowane tym, co ich czeka. Przed dociekliwymi internautami trudno cokolwiek ukryć, więc social media pary błyskawicznie zostały zalane gratulacjami.

Myślicie, że Gigi Hadid i Zayn Malik tym razem wrócili do siebie na dobre?

d1e2tfg

Podziel się opinią

Share
d1e2tfg
d1e2tfg