Trwa ładowanie...
d2lds5i
Megafon.pl
News

Gillian Anderson miała dostać o połowę mniejsze wynagrodzenie niż David Duchovny!

Aktorka ujawniła, iż twórcy serialu "Z archiwum X" zaproponowali jej gażę połowę mniejszą niż jej partnerowi z planu, Davidowi Duchovnemu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Z archiwum X"
"Z archiwum X" (AKPA)
d2lds5i

Słowa gwiazdy wpisują się w dyskusję na temat wynagrodzeń kobiet w Hollywood, które są znacznie niższe niż mężczyzn. Gwiazda za udział w nowym "Z archiwum X" zdołała wynegocjować równą wypłatę, ale była zaszokowana, że pierwotna oferta była inna.

Dziwi mnie, że więcej kobiet o tym nie mówi, bo to prawda _- opowiada aktorka. - _Szczególnie teraz, gdy ta kwestia została poruszona, myślę, że trzeba o tym głośno mówić. Dla mnie to był szok. Zważywszy pracę, którą wykonałam, uważam, że powinniśmy dostać taką samą zapłatę.

"Z archiwum X" to jeden z najgłośniejszych seriali lat 90. XX wieku, przez wielu widzów uznawany za produkcję kultową. Głównymi bohaterami są agenci FBI - sceptyczka i naukowiec Dana Scully (Gillian Anderson) oraz wierzący w UFO i zjawiska paranormalne Fox Mulder (David Duchovny - którego zabrakło w 8. i 9. sezonie produkcji). Premiery właśnie doczekał się pierwszy odcinek nowego sezonu.

d2lds5i

W Polsce telewizja Fox otwierający epizod nowego "Z archiwum X" przedstawi w poniedziałek, 25 stycznia (o godz. 21.), zaś drugi we wtorek 26 stycznia ( godz. 22.).

Z Archiwum X flickr.com
Z Archiwum X
d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i