Trwa ładowanie...
drcin83

Glivitune Festival - jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip– Hopowej w Polsce w 2020 r.

W ramach projektu, w ciągu dwóch dni Festivalu, zorganizowana zostanie największa i jedyna jak do tej pory w Polsce strefa Expo, w której uczestnicy Festivalu będą mogli poznać kulturę i sztukę polskiego Hip–Hopu. Już 14 - 15 lutego 2020 r. w Arenie Gliwice.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W lutym 2020 r. na Arenie Gliwice wystąpią największe gwiazdy hip-hopowej sceny muzycznej.
W lutym 2020 r. na Arenie Gliwice wystąpią największe gwiazdy hip-hopowej sceny muzycznej. (Materiały prasowe)
drcin83

Na scenie wystąpią m.in.: Tymek, Żabson, Bedoes, KaeN, Kali, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Grubson, Malik Montana, Solar, Białas, Smolasty, TEDE i Sarius. Czołówkę szeroko pojętego polskiego Hip – Hopu uzupełnią Fejzjestm, Abradab Szczególnym koncertem będzie Tribute dla Magika z udziałem Fokusa & Rahima i kilka związanych z tą częścią Festivalu niespodziankach.

Na tysiące miłośników polskiego Hip–Hopu będzie czekało szereg atrakcji. Od strefy targowej gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą uczestnikom Festivalu swoje produkty. Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim.

W przystępny sposób zaprezentuje uczestnikom historię polskiego Hip-Hopu, która ukształtowała znaczną część naszego pokolenia. Wystawa "Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003” na czas Festivalu przeniesie się do Areny Gliwice.

drcin83

W ramach dodatkowych atrakcji przewidziane są konkursy, pokazy oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki Hip-Hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia D-skie, taneczne oraz tworzenie graffiti.

Dla tych, którzy chcą odpocząć od sceny muzycznej przewidziane zostały specjalnie strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najnowszych grach wypuszczonym na europejski rynek.

Zobacz też: Największy Polski Festiwal Muzyczny w Alpach: SnowShow Music Fest 2020!

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka. Przewidzianych jest również szereg działań z obszaru CSR. Organizatorzy chcą zaangażować odbiorców Festivalu do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.

drcin83

"Glivitune - FESTIWAL WOLNY OD PLASTIKU" w ramach festiwalu będziemy prowadzili szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będziemy mogli zamienić na atrakcyjne gadgety.

Glivitune to impreza, która będzie nie tylko miejscem muzycznych zmagań, ale także przestrzenią do aktywnego działania na rzecz potrzebującym. Część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których chcemy wesprzeć domy dziecka.

Zobacz też: Pierwszy Fest Festival za nami

Glivitune Festival 2020 artyści i line-up

14 lutego: Tymek, Żabson, KaeN, Kali, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Abradab, Fokus & Rahim, Fejzjestm, Małach & Rufuz.
15 lutego: Grubson, Malik Montana, Smolasty, Sarius, TEDE, Bedoes, Solar, Białas.

Czołówkę szeroko pojętego polskiego Hip – Hopu uzupełnią: Fejzjestm,– Tribute dla Magika. Dwudniowy Festival rozkręcą 'Popkiller Młode Wilki 7 Showcase.

Bilety: Ebilet.pl, Eventim.pl

drcin83

Podziel się opinią

Share

drcin83

drcin83