Trwa ładowanie...
21 maja 2010, 08:59

Górniak ma tatuaż jak... Marina! FOTO

Górniak ma tatuaż jak... Marina! FOTO
d3kjgm4
d3kjgm4

Koniec ze starodawnymi kokami, wyrafinowanym, mocnym makijażem i eleganckimi sukienkami. Teraz czas na awangardową fryzurę, tonę biżuterii i modny tatuaż na plecach.

Oto nowy wizerunek Edyty Górniak (38 l.)! Artystka postawiła na młodzieżowe ciuchy i styl. Wygląda, jakby odmłodniała o co najmniej 15 lat.

Wokalistka rozpoczęła nowy etap w życiu. Rozwiodła się, zaczęła współpracę z menedżerką Mają Sablewską (30 l.) i pracuje nad nową płytą. Edyta chce być teraz na czasie, stąd pewnie pomysł, by nie tylko odświeżyć garderobę, ale całkowicie zmienić styl.

Nowa Górniak łudząco przypomina teraz inną podopieczną swojej menedżerki – sporo młodszą od siebie Marinę Łuczenko (21 l.). Obydwie wokalistki mają na plecach tatuaże, wyrażające ich życiowe motta w języku angielskim. Górniak porzuciła perły i wykwintną biżuterię na rzecz młodzieżowych łańcuchów, którymi zawsze ozdabia się Marina. A miejsce klasycznych kiecek zajęły luźne koszulki, które robią furorę wśród nastolatek.

Czyżby Edytę dopadł kryzys wieku średniego? A może po prostu pozazdrościła ślicznej Marinie, która emanuje młodością? Pewne jest, że Górniak w nowym wcieleniu świetnie się czuje. Trzeba również przyznać, że wokalistka może pochwalić się nie tylko oryginalną urodą, ale także wciąż nienaganną figurą. I bez wielkiego wysiłku może łamać serca kolejnego pokolenia... nastolatków.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kupicha: Fanki się mnie boją

ZOBACZ FOTO NA DRUGIEJ STRONIE NEWSA!

(fot. kapif.pl)

d3kjgm4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d3kjgm4

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj