Trwa ładowanie...
d3l2j4j

Górniak myślała, że nie będzie mogła mieć dzieci. "Czekałam na Allana 8 lat"

Odkąd syn piosenkarki zachorował gwiazda regularnie informuje swoich fanów o stanie jego zdrowia. Chłopiec trafił do szpitala z zapaleniem wyrostka robaczkowego i doszło u niego do zakażenia całego organizmu. I choć najgorsze już za nim, to Edyta Górniak nadal nie może dojść do siebie po tym, co ją spotkało. W przypływie emocji zdecydowała się nawet na szczere wyznanie.
Share
Górniak myślała, że nie będzie mogła mieć dzieci. "Czekałam na Allana 8 lat"
Źródło: ONS.pl
d3l2j4j

Piosenkarka przyznała, że sytuacja związana z chorobą dziecka była dla niej wielkim stresem. Okazuje się, że pomocna w trudnych chwilach stała się dla niej modlitwa i wsparcie fanów. Allan jest dla niej bowiem najważniejszy i nie wyobraża sobie, że mogłaby go stracić.

- Czekałam na Allana 8 lat. Myślałam, że nie będę mogła mieć dzieci. To jest mój jedyny sens życia teraz. Skąd czerpię siłę? Prawdę mówiąc, najwięcej z modlitwy. W takich momentach zawsze staram się czuć Boga w sercu - powiedziała Górniak w rozmowie z "Faktem".

Wydaje się, że najtrudniejsze chwile piosenkarka ma już za sobą. Teraz dopiero zauważyła, jak wiele ją to nauczyło. W tej samej rozmowie gwiazda podsumowała:

d3l2j4j

- To, że lekarze uratowali organizm Allana z tego ciężkiego zakażenia, które jest zagrożeniem dla życia, to ja to biorę jako dowód wielkiej miłości Bożej, że te modlitwy nasze i tych ludzi, którzy się modlili za nas, zostały wysłuchane.

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl
   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Edyta Górniak o chorobie syna. Nie powstrzymała łez

d3l2j4j

Podziel się opinią

Share
d3l2j4j
d3l2j4j