Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Grace Jones krytykuje współczesne gwiazdy pop

Keith Richards niedawno niepochlebnie wypowiedział się o Metallice i Black Sabbath. Nieco młodsza od gitarzysty Stonesów ikona muzyki, mody, a także aktorka, 67-letnia Grace Jones, skrytykowała w swojej książce współczesne żeńskie gwiazdy popu. Komu i za co się oberwało?

Share
Grace Jones krytykuje współczesne gwiazdy pop
Źródło: East News
d2frzos

Pod koniec września ukaże się autobiografia autorki hitu "Slave To The Rhythm", zatytułowana przewrotnie "I'll Never Write My Memoirs". Fragmenty książki ukazały się w mediach. Wynika z nich, że Grace nie przepada za współczesnymi gwiazdami popu. W autobiografii dostało się między innymi Miley Cyrus, Madonnie, Beyoncé, Rihannie, Lady Gadze, Sii czy Ricie Orze, za to, że kopiują zamiast tworzyć, bezmyślnie podążają za trendami. Jones uważa, że nie ma u nich żadnej długotrwałej wizji. Są tylko nieco inne wersje tego samego.

Nadchodzi moda na coś i ludzie mówią, że trzeba za tym podążać. Bardzo wiele takiego podejścia widać współcześnie. Bądź jak Beyoncé, jak Miley Cyrus, jak Rihanna, jak Lady Gaga, jak Rita Ora, jak Sia, jak Madonna. Nie mogę być jak one, biorąc pod uwagę to, że one już są, jak ja - mówi Jones . Kopiowały mnie już tyle razy i zrobiły na tym fortunę, że ludzie myślą, iż z tego powodu jestem nieziemsko bogata. Jednak ja tworzyłam coś z ekscytacji. Tworzyłam coś, co było nowe, nie dla pieniędzy. Wielokrotnie byłam przed wszystkimi.

d2frzos

Wymienione artystki na razie nie odniosły się do uwag Grace Jones. Diwa popu pochwaliła z kolei Kanye Westa, Katy Perry i FKA Twigs, nazywając ich swoimi uczniami.

Ostania regularna płyta Grace Jones to "Hurricane" z 2008 roku.

Grace Jones East News
Grace Jones Źródło: East News
d2frzos

Podziel się opinią

Share
d2frzos
d2frzos