ycipk-1l5v5y

Gwiazda disco polo potrzebuje pomocy. "Stracił mieszkanie i wszystko co miał"

Marek Żurobski w latach 90. był wokalistą zespołu Domino i współautorem hitów "Filmowa miłość" czy "Tylko ty". Dziś znajduje się w dramatycznej sytuacji po amputacji nóg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
20 lat temu Marek Żurobski porzucił disco polo i wyjechał do USA
20 lat temu Marek Żurobski porzucił disco polo i wyjechał do USA (stopklatka/Youtube.com)
ycipk-1l5v5y

Na Facebooku ruszyła zbiórka pieniędzy dla byłego wokalisty Domino, który w 1998 r. porzucił świat muzyki disco polo i wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Pracował na dachach, jednak cztery lata temu zaczął odczuwać bóle łydek.

Problemy z nogami nasilały się: mężczyzna po przejściu 100 m musiał odpoczywać, spał siedząc, bo tylko wtedy odczuwał mniejszy ból. W szpitalu zdiagnozowano zapchanie tętnic dolnych. W kwietniu 2016 r. amputowano mu prawą nogę. Rok później stracił lewą.

ycipk-1l5v5y

Dziś mieszka w schronisku dla bezdomnych, zarabia śpiewając pod kościołami i polskimi sklepami. Próbuje odłożyć na protezy nóg.

facebook.com/MisiekMarekZurobski
Podziel się

- Przechodząc ulicą usłyszałam stare polskie kawałki śpiewane przez Marka. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to były wokalista znanej grupy disco polo – napisała założycielka wydarzenia na Facebooku i współorganizatorka koncertów charytatywnych. - Po krótkiej rozmowie Marek opowiedział mi swoją historię (…) i poczułam, że muszę temu człowiekowi pomóc.

Więcej informacji o pomocy dla Marka Żurobskiego znajdziecie na Facebooku.

ycipk-1l5v5y
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1l5v5y

ycipk-1l5v5y
ycipk-1l5v5y