Trwa ładowanie...
d49s7vk
News

Gwiazdy "Pierwszej miłości" świadkami zamachu w Izraelu

Serialowi aktorzy na długo zapamiętają ten dzień.
Podziel się
Joanna Opozda, Patryk Pniewski
Joanna Opozda, Patryk Pniewski (ONS.pl)
d49s7vk

Joanna Opozda i Patryk Pniewski to gwiazdy popularnej „Pierwszej miłości”. Praca na planie serialu zbliżyła ich do siebie. Młodych aktorów łączy dziś szczera przyjaźń. Nic dziwnego, że ostatnie dni 2015 roku postanowili spędzić wspólnie i wybrali się na wycieczkę do Izraela.

W piątek po południu w centrum Tel Awiwu doszło do ataku terrorystycznego. Według najnowszych informacji zginęły w nim dwie osoby. Okazuje się, że tragiczne zdarzenie miało miejsce niedaleko hotelu, w którym przebywali znajomi. O wszystkim poinformowali na swoich facebookowych profilach.

Jak wiecie jestem z Patryk Arion Pniewski w Izraelu , mieszkamy w samym centrum Tel Awiwu, przed chwila obok naszego hotelu na naszej ulicy , w pubie był atak terrorystyczny, jestem w szoku, ciagle wyją syreny.. A mieliśmy wlasnie wyjsc cos zjeść ... W takich okolicznościach witamy 2016. 7 osob postrzelonych ... Podobno od 15 lat nic takiego w Tel Awiwie sie nie wydarzyło.. Wczoraj na wycieczce do Jerozolimy przewodnik nas zapewniał ze Tel Awiw jest bardzo bezpieczny.. Wszędzie nas przeszukają nawet w super markecie zaglądają do torebki .. Wszędzie widzisz ludzi ktorzy maja dbać o twoje bezpieczeństwo a tu cos takiego..Dokładnie jak w Paryżu ..Koles wpadł do pubu i zaczął sztrzelac ... W dzisiejszych czasach nigdzie nie jest juz bezpiecznie .. Jestem w szoku - napisała Opozda (zachowano oryginalną pisownię).

d49s7vk

Na szczęście Joannie i Patrykowi nic się nie stało. Wkrótce wracają do Polski.

Joanna Opozda Facebook.com
Joanna Opozda (Facebook.com)
d49s7vk

Podziel się opinią

Share
d49s7vk
d49s7vk