Trwa ładowanie...

Gwiazdy w poruszającej kampanii. "Tak naprawdę g*** wiedziałam"

- Poza śmiercią nigdy nie przeżyłam tak silnych emocji ja tutaj - pisze Anna Skura na swoim instagramowym profilu. Jest jedną z kilku rozpoznawalnych Polek, które wzięły udział w kampanii fundacji Rak'n'Roll.

Gwiazdy w poruszającej kampanii. "Tak naprawdę g*** wiedziałam"Źródło: Instagram
d2huee3
d2huee3

Październik to miesiąc świadomości raka piersi. W związku z tym pojawiają się różne kampanie, które mają namawiać Polaków do regularnego badania się, dbania o swoje zdrowie, a także takie, dzięki którym wspiera się osoby już doświadczone przez nowotwór. Na wyjątkowy projekt zdecydowała się fundacja Rak'n'Roll. Zaprosili znane Polki na nagranie, w którym kluczowa była charakteryzacja. Panie wystąpiły... bez włosów.

- Wszystko wydawało się takie proste - napisała Anna Skura i zdradziła, jak w jej przypadku wyglądały kulisy pracy nad tą kampanią.

Zobacz: "Jeden wielki chaos". Anna Puślecka o polskiej służbie zdrowia

Skura przyznała, że nie zastanawiała się długo nad tym, czy wziąć udział w nagraniu. Wiedziała, że ze swoimi zasięgami w mediach społecznościowych może faktycznie pomóc w rozpropagowaniu akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na peruki dla kobiet z nowotworami.

d2huee3

"Jeszcze przed sesją zapytana przez reżysera 'jak to jest, czy włosy są ważne dla kobiet, powiedziałam, że nie, że przecież zdrowie jest najważniejsze włosy to TYLKO dodatek'. Myślałam, że wiem. A tak naprawdę g*** wiedziałam.Nigdy nie wiemy, nigdy nie mamy prawa wypowiadać się o czymś, dopóki sami tego nie doświadczymy" - pisze w instagramowym poście.

Skura podczas charakteryzacji nie mogła patrzeć w lustro. Reżyser kampanii przypomniał jej, że w jej przypadku to odwracalna sprawa, tylko charakteryzacja. Próbował ją przygotować na to, co stanie się za chwilę.

"Gdy zobaczyłam siebie, nie chciałam na siebie patrzeć, chciałam jak najszybciej odwrócić wzrok, już nigdy nie widzieć siebie. Cały smutek, który noszę od kilku miesięcy w sercu, śmierć, której doświadczyłam, spadł na mnie jak grom z jasnego nieba. Ja naprawdę czułam, że i mnie to spotkało. Że już koniec wszystkiego. Wpadłam w panikę, chciało mi się wyć...Świat się zatrzymał" - napisała.

"Z całego serca Was proszde o to byście przelali pieniądze na peruki i pozwoli wszystkim kobietom poczuć się choć odrobine lepiej w tym ogromnie ciężkim dla nich czasie" - napisała Skura na koniec.

Film z kampanii możecie zobaczyć w poście Skury. Wystąpiły w nim też m.in. Katarzyna Herman i Magdalena Lamparska.

d2huee3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2huee3