Trwa ładowanie...
d4ksm8u

Gwiazdy wspierają szantażowaną córkę Lisa i Rusin. Na Instagramie nie brakuje słów wsparcia

W poniedziałek wieczorem Kinga Rusin i Tomasz Lis wydali wspólne oświadczenie. Poinformowali w nim media, że ich córka jest szantażowana. Znajomi byłych małżonków okazali wsparcie Poli w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Lis z Polą i Igą Lis
Tomasz Lis z Polą i Igą Lis (Instagram.com)
d4ksm8u

Dziennikarze wyjawili też szczegóły całej sprawy. Dodali m.in., że Pola Lis otrzymuje maile i listy, które mają zniszczyć reputację ich rodziny. Mają one zawierać "spreparowane, nieprawdziwe dokumenty". Według Rusin i Lisa, szantażysta posuwa się do gróźb karalnych, a także zakłóca spokój ich rodziny, uniemożliwia normalne funkcjonowanie i ma niemoralne żądania.

Gwiazda TVN i były mąż długo zwlekali z ujawnieniem tych informacji, ale ostatecznie uznali, że tak będzie lepiej dla wszystkich. Pola Lis również udostępniła apel rodziców na swoim profilu na Instagramie. W komentarzach nie brakuje słów wsparcia dla dziewczyny. Wpisy dodały m.in. przyjaciółka Kingi Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko oraz Marta Kuligowska.

- Bardzo mi przykro Pola, trzymaj się ..:( - skomentowała żona Piotra Kraśki.

d4ksm8u

- Bardzo współczuję, przykre to i przerażajace. Trzymaj się i nie poddawaj - dodawała otuchy Kuligowska.

To bez wątpienia teraz trudny czas dla całej rodziny. Jak widać, Pola może liczyć na ogromne wsparcie rodziców i siostry Igi. Przyjaciele dziennikarzy również bardzo im współczują i kibicują, aby walka z szantażystą zakończyła się sukcesem. Kinga Rusin i Tomasz Lis zapowiedzieli, że będą szukać osoby odpowiedzialnej za zakłócanie spokoju w ich rodzinie i zrobią wszystko, aby poniosła ona konsekwencje swoich działań.

Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Zamyślona Rusin spaceruje z psem Czarkiem

d4ksm8u

Podziel się opinią

Share

d4ksm8u

d4ksm8u