Trwa ładowanie...

Gwyneth Paltrow apeluje: "Musimy najnowsze zalecenia potraktować poważnie"

Gwyneth Paltrow zamieściła na instagramowym profilu zdjęcie, które przedstawia, w jaki sposób ochrania siebie i bliskich, gdy potrzebuje wyjść z domu po zakupy. Na twarzy ma ochronną maseczkę, a torby pełne warzyw trzyma w lateksowych rękawiczkach.

Gwyneth Paltrow apeluje: "Musimy najnowsze zalecenia potraktować poważnie"Źródło: ONS.pl
d3euy9n
d3euy9n

"Byłam wdzięczna za to, że nasz lokalny rynek rolników był otwarty dziś rano; poszliśmy tam (zachowując dużą odległość) i założyliśmy maski i rękawiczki, gdy tylko zbliżyliśmy się do rynku, a zdjęliśmy je dopiero, gdy byliśmy przy samym domu i nie było innych pieszych w pobliżu" - zaczęła swój apel na instagramowym profilu Gwyneth Paltrow.

Zobacz wideo:

"Wczoraj słyszałam opowieści o zatłoczonych szlakach turystycznych i parkach. Chociaż nie zawsze jesteśmy doskonali i dopiero się oswajamy z nową sytuacją to musimy najnowsze zalecenia potraktować poważnie. Nadszedł czas na zagnieżdżanie, czytanie, sprzątanie szaf, robienie tego, co zawsze chciałeś robić (napisać książkę, nauczyć się grać na instrumencie, posługiwać obcym językiem lub nauczyć się kodować online, rysować lub malować)" - zachęcała aktorka.

"Codziennie w naszym kraju widzę hojność, miłość i opiekę. Moje serce kieruje się do wszystkich, którzy są bezpośrednio dotknięci chorobą lub po prostu żyją w strachu. Poradzimy sobie. Założę się, że nasza ludzkość zabłyśnie jak nigdy wcześniej" - zakończyła optymistycznym tonem.

d3euy9n

Jak to jednak bywa z trudnymi tematami, generują dużo emocji i zachęcają fanów do komentowania. Zdania użytkowników na temat tak zaawansowanej formy ochrony były podzielone:

"Maska niczego nie robi. Jest jedynie jak koc ochronny" - napisał jeden z fanów. Inna użytkowniczka zwróciła się do aktorki z prośbą:

"Wspaniałe jest to, co robisz. Wspierania lokalnych farmerów zwłaszcza teraz, w obliczu kryzysu ma kluczowe znaczenie. Bardzo proszę jednak, przekaż wszystkie maseczki do lokalnego szpitala. Z poważaniem, żona lekarza z medycznego frontu".

d3euy9n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3euy9n