Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki dostali rozwód na pierwszej rozprawie!

Podziel się
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki dostali rozwód na pierwszej rozprawie!

Halina Mlynkova (35 l.) i Łukasz Nowicki (39 l.) są już wolni. 25 maja 2012 roku Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że piosenkarka i aktor nie są już małżeństwem. Dostali rozwód na pierwszej rozprawie.

Wiadomość o rozstaniu Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, uważanych za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie, zaskoczyła wszystkich. Ich przyjaciele i najbliższa rodzina mieli nadzieję, że ich związek da się jeszcze uratować i do rozwodu mimo zapowiedzi nie dojdzie. Ale mylili się. Sąd orzekł koniec ich małżeństwa, które trwało aż dziewięć lat.

Byli małżonkowie obiecali sobie, że zrobią wszystko, by ze względu na dobro ich syna Piotra (8 l.) rozwieść się szybko, w ciszy i z klasą. Tak też zrobili. Obydwoje punktualnie stawili się na rozprawę. Pod budynek przyjechali jedną taksówką. Choć obydwoje próbowali zachować spokój, na ich twarzach można było zauważyć lekkie poddenerwowanie. Potem, po usłyszeniu decyzji sądu, Halinka Mlynkova i Łukasz Nowicki nie chcieli rozmawiać z dziennikarzami, dlatego z sali wyszli w policyjnej obstawie.

A jeszcze kilka godzin przed rozprawą zachowywali się niczym normalna rodzina. On z samego rana wyskoczył do sklepu po jajka, po czym zapewne przy jednym stole zjedli z synkiem wspólne śniadanie. W końcu wciąż mieszkają pod jednym dachem, by oszczędzić dziecku stresu.

Można się zastanawiać, czy Nowicki jeszcze do piątku nie dopuszczał do siebie myśli o rozwodzie. Obrączkę zdjął bowiem z palca dopiero w dniu rozprawy sądowej. Teraz jednak już wszystko się skończyło. Byli już małżonkowie mogą zacząć układać swoje życie na nowo.

(Fakt/JMa)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

**Halejcio z aktorem "Przepisu na życie". Są razem?**

Polub WP Gwiazdy