Trwa ładowanie...
d4bsymp
Hanna Lis: Nie lubię show-biznesu, nie czuję tego świata!
News

Hanna Lis: Nie lubię show-biznesu, nie czuję tego świata!

Hanna Lis, którą spotkaliśmy na konferencji programu "Azja Express", jednej z najbardziej wyczekiwanych premier jesiennej ramówki TVN, opowiedziała nam o hejcie, z którym zetknęła się w ostatnim czasie. Negatywne komentarze, które internauci zamieszczali na temat planowanego show oraz jej samej, zmusiły telewizyjną gwiazdę do zamknięcia profilu na Twitterze. Lis wyznała także, że nie lubi show-biznesu i nie czuje tego świata. Dlaczego? Obejrzyjcie wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4bsymp

Nikt jeszcze tego nie widział, ale już wszyscy wiedzą najlepiej - podsumowała to, co dzieje się wokół oczekiwania przed premierą show "Azja Express".

Odniosła się także do kontrowersji, które wzbudziło jej wejście do show-biznesu oraz najnowszy wywiad dla dwutygodnika "Viva!"

d4bsymp

Wbrew temu, co się mówiło, nie dostałam żadnej odprawy - nie jest czymś szczególnie przyjemnym, gdy ma się na utrzymaniu dwoje dzieci i chorą mamę (...). Nigdy nie byłam szczególnie rozrzutna, a teraz muszę być bardzo oszczędna, bo od stycznia nie zarabiam, a muszę zapewnić byt dzieciom i mamie - wyznała na łamach gazety.

Ta wypowiedź spotkała się z falą krytyki ze strony internautów. To dlatego Lis postanowiła usunąć swoje konto na Twitterze.

Co sądzicie o jej decyzji?

AKPA
ONS.pl
d4bsymp

Podziel się opinią

Share

d4bsymp

d4bsymp