Trwa ładowanie...

Harry i Meghan po raz pierwszy komentują sprawę Kate Middleton. Wydali oświadczenie

Meghan Markle oraz książę Harry zareagowali na najnowsze plotki, które znalazły się w amerykańskich tabloidach. Sussexowie utrzymują, iż niektóre wypowiedzi, które ukazały się publicznie, nie były wygłoszone przez osoby z ich bliskiego otoczenia. Interesujące?

Meghan Markle i książę Harry komentują aferę z Kate MiddletonMeghan Markle i książę Harry komentują aferę z Kate MiddletonŹródło: Getty Images, fot: Chris Jackson, Ian Vogler
d1i9s91
d1i9s91

Podczas gdy trwa aktywne poszukiwanie Kate Middleton, książę Harry i Meghan Markle mają szansę na chwilę odpoczynku. Zgodnie z charakterem, włączyli się jednak w całą tę sytuację. Serwis Page Six ostatnio zamieścił tekst nieprzychylny Kate, powołując się na źródła bliskie Sussexom. Teraz nadeszła chwila, aby to sprostować.

Joanna Horodyńska oceniła styl Meghan Markle i ksieżnej Kate Middleton.

Meghan Markle i książę Harry zabrali głos ws. Kate Middleton. Wydali oświadczenie

W niedawno opublikowanym przez Page Six artykule "bliska Sussexom osoba" oświadczyła, że Meghan nigdy nie dopuściłaby do takiego błędu jak Kate, odnosząc się do zamieszania ze zmodyfikowanym zdjęciem z okazji Dnia Matki. Zagadkowy informator spekulował, że Harry i Meghan spotkaliby się z "unicestwieniem", gdyby zostali nakryci na takim kłamstwie.

d1i9s91

W odpowiedzi Sussexowie oddelegowali swojego posłańca z Archewell Foundation, aby przekazał stanowisko w rozmowie z "Newsweekiem". Rzecznik ograniczył się jedynie do zaznaczenia, że wspomniana wypowiedź "nie pochodziła od nich", "z całym szacunkiem dla Page Six".

"Newsweek" zauważył, że Page Six w swoim artykule nie przytoczyło, iż cytowane słowa są oficjalnym stanowiskiem Archewell Foundation. Warto dodać, że nie można wykluczyć, iż wypowiedzi pochodziły od kogoś z "drużyny" Meghan i Harry'ego.

Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca?

d1i9s91
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i9s91