Trwa ładowanie...
dxl4mpt

Harry Styles został napadnięty w Walentynki! Grożono mu nożem

Harry Styles nie będzie miał zbyt przyjemnych wspomnień z tegorocznego Święta Zakochanych. Wokaliście grożono nożem, by wyłudzić od niego pieniądze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry Styles został napadnięty w Walentynki! Grożono mu nożem
Harry Styles został napadnięty w Walentynki! Grożono mu nożem (Getty Images)
dxl4mpt

Do niecodziennego incydentu doszło w Walentynki, gdy Harry Styles wraz z przyjaciółmi imprezował w Londynie. W pewnym momencie do brytyjskiego wokalisty podszedł nieznajomy mężczyzna, który zażądał od niego gotówki. Jak się okazało, użył w tym celu niebezpiecznych sposobów.

ZOBACZ TAKŻE: Kendall Jenner i Harry Styles zaaranżowali spotkanie swoich rodziców

Napastnik przystawił Stylesowi ostrze do gardła, by mieć pewność, że uda mu się uzyskać zamierzony rezultat. Piosenkarz, którego majątek wycenia się na 58 mln funtów, ostatecznie spełnił żądanie i wręczył tajemniczemu mężczyźnie trochę pieniędzy. Z doniesień zagranicznych mediów wynika, że były wokalista One Direction był lekko wstrząśnięty po całej sytuacji, co jest jak bardziej zrozumiałe.

dxl4mpt

- Rozegrał to naprawdę dobrze, dał napastnikowi pieniądze, co szybko uspokoiło całą sytuację - powiedział informator na łamach The Daily Mirror.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Prawdopodobnie napastnik nie wiedział, kim była jego ofiara. Brytyjska policja została poinformowana o incydencie i rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Zobacz także: Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie

dxl4mpt

Podziel się opinią

Share
dxl4mpt
dxl4mpt