Trwa ładowanie...
doc7194

Hayden Panettiere znowu została pobita. Partner zaatakował ją w walentynki

Hayden Panettiere przez 9 lat była związana ze słynnym pięściarzem, Władimirem Kliczko. Zostawiła go dla innego boksera… tyle że damskiego. W domu aktorki znowu była policja w związku z pobiciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hayden Panettiere jest w związku z damskim bokserem od 1,5 roku
Hayden Panettiere jest w związku z damskim bokserem od 1,5 roku (Getty Images)
doc7194

Jak podaje TMZ, do pobicia Panettiere doszło w nocy po walentynkach (ok. 2:30). Ostra kłótnia z Brianem Hickersonem zakończyła się wezwaniem policji i przesłuchaniem pijanego mężczyzny, który dobijał się do zamkniętych drzwi rezydencji aktorki. Mężczyzna z początku stawiał opór i nie chciał dać się wylegitymować, ale ostatecznie opowiedział swoją wersję wydarzeń.

Obejrzyj: Viggo Mortensen o krążącej o nim plotce: "To nie jest prawda"

Hickerson twierdził, że nie doszło do żadnego pobicia, a jego słowa może potwierdzić prywatny kucharz. "Zatrudniłem go, żeby był w pobliżu, gdyby chciała mnie oskarżyć o jakieś g…o" – mówił partner aktorki znanej z serialu "Herosi" czy "Nashville".

doc7194

Kucharz zeznał, że faktycznie był w domu Panettiere i był świadkiem kłótni, ale wyszedł około pierwszej w nocy i nie wie, co działo się za zamkniętymi drzwiami sypialni. A to właśnie tam miał się rozegrać koszmar.

Hayden Panettiere jest w związku z damskim bokserem od 1,5 roku Getty Images
Hayden Panettiere jest w związku z damskim bokserem od 1,5 roku

Panettiere poskarżyła się, że po ostrej szarpaninie Hickerson uderzył ją zaciśniętą pięścią w twarz. W dokumentach policyjnych widnieje zapis o opuchniętej, czerwonej twarzy aktorki i śladach zadrapań (prawdopodobnie od zegarka napastnika).

Hickerson trafił do aresztu i może być sądzony za przemoc domową oraz utrudnianie pracy funkcjonariuszy.

Hayden Panettiere jest w związku z damskim bokserem od 1,5 roku Getty Images
Hayden Panettiere jest w związku z damskim bokserem od 1,5 roku

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy chłopak Panettiere okazuje się damskim bokserem. Do podobnego zdarzenia doszło już na początku 2019 r. Od tamtego czasu aktorka utrzymywała, że z ich związkiem jest wszystko w porządku.

Hayden Panettiere była wcześniej przez 9 lat partnerką Władimira Kliczko. Spotykali się od 2009 r., a jesienią 2013 r. doszło do zaręczyn. Rok później Panettiere urodziła córeczkę, która od czasu rozstania pozostaje pod opieką ojca.

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194