Trwa ładowanie...
dlbkapt

Heather Locklear ma przepiękną córkę. Pozowała w bluzce mamy

Ava Sambora to córka gwiazdy "Dynastii" i muzyka Richie'ego Sambora. Dziecko gwiazdorskiej pary jest obecne w show-biznesie od lat. I choć jeszcze nie nastąpił przełom w karierze, to z jej warunkami to tylko kwestia czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Heather Locklear urodziła Avę w 1997 r.
Heather Locklear urodziła Avę w 1997 r. (Getty Images)
dlbkapt

Piękna blondynka już jako nastolatka chętnie pozowała z mamą na ściankach i była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 145 tys. osób, które mogły ostatnio podziwiać sesję w wyjątkowej bluzce. "Mam to po mamie. Dosłownie – mam tę bluzkę z szafy mojej mamy" – napisała 22-latka.

Ava Sambora już kilka lat temu zaczęła robić karierę w modelingu i szybko dostała propozycję reklamowania kostiumów kąpielowych. Ma też na swoim koncie kilka przygód ze światem filmu. Jako 15-latka zagrała w komedii romantycznej "40 lat minęło", później mignęła w dwóch serialach i filmie telewizyjnym "Mommy Be Mine". Na premierę czekają dwie kolejne produkcje z jej udziałem.

dlbkapt

Córka Heather Locklear wbrew pozorom nie próbowała przebić się do filmu dzięki znajomością mamy. Aktorstwo i modeling były dla niej pobocznymi zajęciami, bo na pierwszym miejscu stawiała naukę. Niedawno pochwaliła się zdobyciem dyplomu z psychologii.

Getty Images

Ava Sambora jest jedyną córką Heather Locklear, znanej z "Dynastii", "Melrose Place" i kilkudziesięciu innych produkcji, głównie telewizyjnych. Aktorka była przez 8 lat żoną Tommy'ego Lee z legendarnej kapeli Motley Crue. Rok po rozwodzie wyszła za mąż za Richie'ego Sambora, z którym przeżyła 14 lat.

O Locklear słyszy się od dawna głównie w kontekście skandali, nałogów i problemów ze zdrowiem psychicznym. Na początku 2018 r. policja interweniowała w jej domu, bo przebrzmiała gwiazda zaatakowała swojego partnera. Kilka miesięcy później w stanie nietrzeźwości wdała się w szarpaninę z mundurowymi. Poturbowała też m.in. ratowniczkę, którą kopnęła i życzyła zarażenia się AIDS i śmierci. Miesiąc później zgłosiła się na leczenie psychiatrycznej. Później był kolejny odwyk i przymusowe zamknięcie w ośrodku dla uzależnionych, co miało ją uchronić przed więzieniem za wspomnianą szarpaninę.

dlbkapt

Obejrzyj: najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

dlbkapt

Podziel się opinią

Share

dlbkapt

dlbkapt