Trwa ładowanie...

Heidi Klum w kwarantannie. Czeka na wyniki badań

Heidi Klum w ostatnim czasie nie czuje się najlepiej. Modelka wdrożyła środki ostrożności i zastosowała kwarantannę. Jak podaje zagraniczna prasa, czeka na wyniki badań.
Share
Heidi Klum zastosowała środki ostrożności
Heidi Klum zastosowała środki ostrożnościŹródło: Getty Images
d3q5aay

W ubiegłym tygodniu media obiegła wieść, że Heidi Klum boryka się z kłopotami zdrowotnymi. Modelka pojawiła się na wtorkowym nagraniu, ale opuściła studio zanim włączono kamery. Źle się poczuła, ale podobno nie miało to nic wspólnego z koronawirusem. Pozostali jurorzy uspokajali publiczność, że u Klum stwierdzono zatrucie pokarmowe. Różne źródła „zbliżone do Klum” podawały jednak, że modelka się przeziębiła.

Zobacz wideo: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Klum postanowiła informować o swoim stanie zdrowia osobiście. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła wideo, w którym wymieniała czułości z mężem… przez szybę. "Podobnie jak wielu z was byłam chora przez ostatni tydzień. Niestety, mój mąż, który wrócił z trasy kilka dni temu, również źle się czuje. Dla bezpieczeństwa trzymamy się od siebie z daleka, dopóki nie otrzymamy wyników naszych testów (które w końcu udało nam się przeprowadzić)", relacjonowała w sieci.

Modelka podkreśliła, że wprowadziła dodatkowe środki ostrożności, bo nie chce zarażać innych. "Nie chcemy rozprzestrzeniać zarazków i ryzykować, że inni zachorują! Chcę go objąć i pocałować, jednak ważniejsze jest, by postępować właściwie i nie przyczyniać się do rozprzestrzeniania się wirusa", dodała.

d3q5aay

"Daily Mail" podaje, że znane są już wyniki bada męża modelki, Toma. Informację o tym, że test muzyka dał wynik negatywny, przekazał jego brat, Bill Kaulitz. Wyniki testu Klum, wg informacji dziennika, nie są jeszcze znane. O dalszym rozwoju wypadków modelka z pewnością poinformuje w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d3q5aay

Podziel się opinią

Share
d3q5aay
d3q5aay