Trwa ładowanie...
oprac. Kamila Gulbicka
22-11-2018 15:54

Hoffer Superhit Festivał: teraz młodzi mają głos

Celem festiwalu jest umożliwienie konfrontacji młodym wokalistom a także pomoc w rozwoju ich dalszej kariery. Gwarantuje to niezwykle fachowe i jednocześnie medialne jury: Katarzyna Stankiewicz, Marek Piekarczyk i Krzysztof Antkowiak.

Share
Hoffer Superhit Festivał: teraz młodzi mają głosŹródło: Materiały prasowe
d4k88y8

XI Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL DZIAŁDOWO 2018, to konkurs dla uzdolnionych wokalistów amatorów w wieku 13-28 lat. Impreza odbędzie się 8 grudnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Działdowie, przy ul. Sportowej 1. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Dom Kultury w Działdowie.

Pierwszy dzień festiwalu to zmagania festiwalowe i wieczorna Gala Laureatów, której gwiazdą będzie Andrzej Piaseczny z zespołem. Drugi dzień imprezy stanowią fachowe warsztaty wokalne, prowadzone przez wokalistę, kompozytora i producenta muzycznego, Krzysztofa Antkowiaka.

SUPER HIT to coś więcej niż tylko konkurs dla wokalistów czy impreza kulturalna, to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję regionu Działdowszczyzny. Przedsięwzięcie, które ma skupiać lokalne samorządy, organizacje i przedsiębiorstwa wokół idei organizacji wydarzenia kulturalnego na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tych aspiracji jest prestiżowe wyróżnienie, jakie festiwal otrzymał w czerwcu 2015 r. podczas Warmińsko-Mazurskiej Gali Jakości – nagrodę główną dla Najlepszego Produktu Warmii i Mazur w kategorii Wydarzenia.

d4k88y8

Podczas dziesięciu poprzednich edycji Działdowo gościło w charakterze festiwalowych gwiazd m.in. Marylę Rodowicz, zespoły Feel, Bajm, Budka Suflera, Kombii, Boney M, Perfect, Lady Pank, Wilki. Niezwykle imponująca jest również lista jurorów. Kayah, Urszula Dudziak, Krystyna Prońko, Mietek Szcześniak, Ania Wyszkoni, Piotr Kupicha (Feel), Krzysztof Cugowski (Budka Suflera), Beata Kozidrak (Bajm), Andrzej Krzywy (De Mono), Marek Piekarczyk, Maria Sadowska, Ania Dąbrowska, Halina Mlynkova, Martyna Jakubowicz, Grażyna Łobaszewska, Łukasz Zagrobelny, Kasia Cerekwicka, Krzysztof Kiljański to wybitni wokaliści, którzy byli jurorami festiwalu.

Najcenniejszym jest jednak fakt, iż na festiwal przyjeżdżają najzdolniejsi amatorzy z całego kraju, od Szczecina przez Koszalin, Warszawę, Łodź, Poznań, Kielce, Kalisz, Toruń po południowe krańce Polski. Wśród nich są zarówno laureaci wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, jak i jeszcze, nie utytułowani, ale bardzo zdolni, młodzi wokaliści.
Transmisja online umożliwia śledzenie festiwalowych wydarzeń „na żywo”. Profesjonalnej całości dopełnia najwyższej klasy technika sceniczna. W blasku jupiterów, w wypełnionej do ostatniego miejsca koncertowej hali, odbędzie się prawdziwa artystyczna uczta, z udziałem utalentowanych młodych wokalistów oraz wielkich gwiazd polskiej i zagranicznej estrady.
Już 8 grudnia zapraszamy do Działdowa na artystyczne wydarzenie, z wieloma niespodziankami dla widzów. Przesłuchania konkursowe rozpoczynają się o godz. 12.00, zaś wieczorna Gala Laureatów o godz. 18.00. Szczegóły na WWW.mdkdzialdowo.pl, tel. 23 697 2192.

d4k88y8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k88y8
d4k88y8