Trwa ładowanie...

Hugh Grant miał koronawirusa. "Zaczęło się od dziwacznych objawów"

Hugh Grant chorował na COVID-19. Opowiedział o tym, jak wyglądały jego objawy. - I nagle moje gałki oczne były jakby trzy razy większe niż powinny - wyjawił.

Share
Hugh Grant opowiedział, jak chorował na COVID-19
Hugh Grant opowiedział, jak chorował na COVID-19Źródło: Getty Images
d284i1a

Na liście gwiazd, które przeszły koronawirusa, jest wiele nazwisk - zaczynając od Toma Hanksa. Jedni przechodzili COVID-19 gorzej - jak Rita Wilson, żona Hanksa. Inni niemal bezobjawowo. To jak rosyjska ruletka. Okazuje się, że koronawirusa złapał także Hugh Grant, który dopiero teraz publicznie wyjawił, że i jego rodzinę dotknęła pandemia. Jakie miał objawy?

Aktor opowiedział o nich w programie "The Late Show" Stephena Colberta.

Zobacz: Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa

Gran zdradził Colbertowi, że zachorował jeszcze w lutym. Koronawirusem zaraził się i on, i jego żona Anna Elisabeth Eberstein.

d284i1a

Colbert dopytywał, czy robiono mu test na COVID-19. Aktor przyznał, że testu wtedy mu nie zrobiono, a oficjalnie potwierdziło się, że był to koronawirus zaledwie miesiąc temu.

- Mieliśmy testy na przeciwciała i wyszło, że je dalej mamy. To dało pewność, że był to COVID - powiedział.

Grant od początku był pewny, że zaraził się koronawirusem. Opisał swoje objawy, okraszając to specyficznymi żartami.

- Zaczęło się od bardzo dziwacznych objawów, bo zalewał mnie pot. To było zawstydzające, naprawdę - powiedział. - I nagle moje gałki oczne były jakby trzy razy większe niż powinny. Potem pojawiło się takie uczucie, jakby jakiś wielki facet siedział na mojej klatce piersiowej. Jak Harvey Weinstein albo ktoś taki.

W lutym koronawirus był jedną wielką niewiadomą i wygląda na to, że Grant nie przechodził nawet kwarantanny.

d284i1a

- Szedłem ulicą któregoś dnia i zwróciłem uwagę, że kompletnie nic nie czuję. Wtedy człowiek zaczyna panikować, bo ludzie dopiero co mówili o tym, że utrata węchu jest jednym z objawów. Wąchałem kwiaty i nic. Potem byłem bardziej zdesperowany. Zacząłem obwąchiwać śmietniki. Wróciłem w końcu do domu i psiknąłem sobie prosto w twarz perfumami żony. I nic - mówił w programie.

Hugh Grant Describes What It Was Like Getting Coronavirus

Przez ostatnie 8 miesięcy Grant przeżył już dwa lockdowny. Teraz w Londynie, który zamknął się kilka dni temu.

d284i1a

Podziel się opinią

Share
d284i1a
d284i1a