Trwa ładowanie...

Sypią się plotki, że jest gejem. Żona powiedziała, co o tym myśli

Deborra-Lee Furness postawiła sprawę jasno. Odniosła się do komentarzy, że Hugh Jackman z pewnością jest gejem, który ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną. Mówi wprost, jak okropne są takie słowa.

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness są małżeństwem od 24 latHugh Jackman i Deborra-Lee Furness są małżeństwem od 24 latŹródło: Getty Images
d320h6a

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness są małżeństwem od 24 lat. Oboje są związani ze światem filmu i to właśnie na planie się poznali. Tworzą wyjątkowy związek i wydaje się, że nic nie jest ich w stanie rozdzielić. Para nieustannie musi mierzyć się z ostrą krytyką. Ludzie wytykają Deborze, że jest "szczęściarą", że ma takiego męża. Inni nie wstydzą się debatować nad tym, czy aby na pewno Hugh jest heteroseksualny.

Furness pojawiła się w programie "Anh’s Brush With Fame", w którym odpowiedziała na wiele intymnych pytań. Odniosła się do plotek na temat orientacji seksualnej męża i co o nich sądzi.

Zobacz: Hugh Jackman o raku skóry. "To normalne dla Australijczyka w moim wieku"

- Jest gejem już tak wiele lat - rzuciła sarkastycznie - Z resztą ja też. Pamiętasz, jak zrobiłam "Shame"? Uznali mnie za lesbijkę. Ludzie byli w szoku, gdy wyszłam za mąż - przyznała aktorka.

d320h6a

O dywagacjach na temat orientacji seksualnej męża mówi wprost: - To jest tak bardzo złe. To jak powiedzieć Eltonowi Johnowi, że jest hetero. Jestem przekonana, że byłby bardzo wkurzony.

Deborra-Lee odpowiedziała też na pytanie, jak czuje się z tym, że ludzie powtarzają, że jest "szczęściarą", że za męża ma Hugh Jackmana. - Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak bardzo to jest przykre. Jestem "szczęściarą", bo Hugh Jackman jest ciachem, ale to tylko jego wizerunek w Hollywood, jego marka - powiedziała.

Aktorka w młodości robiła karierę w Los Angeles. Pewnego dnia poszła do wróżki, która powiedziała jej, że powinna wrócić do rodzinnej Australii, bo tam pozna kogoś ważnego. Tak zrobiła. W 1995 roku na planie serialu "Correlli" poznała Hugh Jackmana. - Nie miałam pojęcia, kim jest Hugh Jackman, a poznałam swojego męża. Od razu zaiskrzyło. Praca z Hugh była jak najlepszy mecz tenisa - wspomina.

- Kiedy wiedziałaś, że to ten jedyny? - zapytał prowadzący programu.

d320h6a

- On mówi, że wiedział już po dwóch tygodniach. Siedziałam w jego kuchni podczas przyjęcia i powiedział, że się we mnie zakochał. Przyznałam mu to samo. Od tamtej pory jesteśmy nierozłączni - przyznała Deborra-Lee.

d320h6a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d320h6a