Trwa ładowanie...

Idris Elba uratował życie kobiety podczas spektaklu

Brytyjski aktor, Idris Elba, uratował życie pewnej kobiety. Mężczyzna, podczas spektaklu teatralnego, zbiegł ze sceny, by pomóc jednej ze zgromadzonych osób na widowni.

Idris Elba uratował życie kobiety podczas spektakluŹródło: East News
d8qb81g
d8qb81g

Idris Elba uratował życie kobiety

Idris Elba, gwiazda serialu "Luther", występował na deskach teatru Upper Campfield Market Hall w Manchesterze, gdzie odgrywał jedną z głównych ról w sztuce zatytułowanej “Tree”. Spektakl był częścią Międzynarodowego Festiwalu w Manchestrze. Przedstawienie musiało zostać jednak przerwane ze względu na dość niecodzienną sytuację.

Aktor w pewnym momencie zeskoczył ze sceny. Jak się okazało, jedna z kobiet znajdująca się wśród publiczności, Amanda Billington, dostała ataku i zsunęła się na ziemię. Gwiazdor czuwał przy niej aż do samego końca w towarzystwie medyków i pozostałej części widowni. Elba, jak na dżentelmena przystało, odprowadził kobietę do ambulansu.

Amanda Billington, na co dzień ilustratorka w magazynie Salford, dość regularnie doznaje ataków, których przyczyna wciąż pozostaje trudna do zdiagnozowania. Kobieta trafiła do szpitala w celu zrobienia badań, po czym została wypuszczona.

- Chciałabym mu bardzo podziękować osobiście, ale wątpię, że kiedykolwiek nasze drogi się jeszcze skrzyżują. Jest zbyt sławny - powiedziała Billington.

d8qb81g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8qb81g