Trwa ładowanie...
23 maja 2011, 09:08

Ile miesięcznie zarabia Marcin Prokop?

Ile miesięcznie zarabia Marcin Prokop?
d2m2ksi
d2m2ksi

Jest pracusiem i profesjonalistą. Marcin Prokop w miesiąc wyciąga 150 tysięcy złotych.

Nic dziwnego, że o Marcina Prokopa (35 l.) walczyły między sobą telewizyjne stacje. Obecnie jest on jednym z najbardziej zapracowanych prezenterów i konferansjerów w kraju. Jak dowiedział się Fakt, na konto Prokopa co miesiąc wpływa ponad 150 tys złotych!

Marcin wie, że to jego czas i potrafi to w pełni wykorzystać. Poza pracą w telewizji śniadaniowej, Prokop prowadzi program motoryzacyjny, show Mam talent, jest redaktorem naczelnym jednego z męskich magazynów i często pracuje jako konferansjer na okolicznościowych imprezach. Średnio w miesiącu prowadzi 10 imprez.

Choć nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, to fakt ten na pewno wynagradza mu stan jego konta. W końcu ponad 150 tysięcy miesięcznie to nie byle co.

d2m2ksi

Za swą pracę Prokop każe sobie słono płacić, to trzeba przyznać, że gdy bierze udział w jakimś projekcie, zawsze daje z siebie wszystko.

– Miło jest pracować z takim profesjonalistą. Świetnie przygotowany, zawsze na czas, a do tego wciąż niezwykle skromny. Udział Marcina w jakimś projekcie, zawsze kończy się sukcesem – zachwala Prokopa koleżanka z pracy.

Konto Marcina pęka w szwach, to przez jego pracoholizm cierpi życie rodzinne. Partnerka Prokopa Maria Prażuch (32 l.) i ich córeczka Zosia (5 l.) nieczęsto mają go tylko dla siebie. Przez pracę, dziennikarz nie ma nawet czasu na własny ślub!

– Nie mam teraz na to ochoty ani czasu, bo non stop pracuję. Jak mnie zwolnią z TVN, to się ożenię – powiedział kiedyś FaktowiProkop. A może wystarczy wziąć urlop?

(fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Magda Mołek ukrywa brzuszek

d2m2ksi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d2m2ksi

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj