Trwa ładowanie...

Ilona Felicjańska została aresztowana w USA! Nie będzie mieć udanego Sylwestra

Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana zostali aresztowani w Stanach Zjednoczonych. Oskarża się ich o naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.

Ilona Felicjańska została aresztowana w USA! Nie będzie mieć udanego SylwestraŹródło: ONS.pl
d48xn2u
d48xn2u

Ilona Felicjańska została aresztowana w USA

Ilona Felicjańska i Paul Montana przebywali na urlopie na Florydzie. Niestety wakacje nie do końca im się udały. 18 grudnia w późnych godzinach wieczornych zostali oboje aresztowani na terenie hrabstwa Monroe. Zarzuca się im naruszenie nietykalności cielesnej policjanta poprzez "dotknięcie lub uderzenie". Grozi im za to do roku więzienia lub grzywna do 1 tys. dol.

Felicjańska wraz z mężem tegorocznego Sylwestra spędzą w areszcie. Z informacji podanych stronie szeryfa, para stanie przed sądem dopiero 9 stycznia. Tego dnia wymiar sprawiedliwości zadecyduje o ich dalszym losie.

Nie są to również pierwsze problemy z prawem Ilony Felicjańskiej. W 2010 r. została skazana na rok więzienia w zawieszeniu za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE: Ilona Felicjańska: Wybaczyłabym zdradę

Kim jest Ilona Felicjańska?

Ilona Felicjańska to polska modelka i celebrytka, która popularność zyskała, zdobywając tytuł II wicemiss Polonia 1993 oraz dostając się do półfinału konkursu Miss International 1994. Felicjańska współpracowała z topowymi światowymi markami.

Modelka również angażowała się w różnego rodzaju akcje charytatywne, w 2007 roku założyła fundację "Niezapominajka" pomagającą osobom nieuleczalnie chorym.

d48xn2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48xn2u