Trwa ładowanie...
df2mfg9

Internautka do Małgorzaty Rozenek: "Mam wrażenie, że upodabnia się pani do Dody". Tym razem odpowiedziała

Nie jest tajemnicą, że odkąd Małgorzata Rozenek tworzy szczęśliwy związek z Radosławem Majdanem, jest porównywana do byłej partnerki piłkarza, Dody. Internauci nieprzerwanie piszą komentarze pod jej zdjęciami, ale na jeden z nich "Perfekcyjna" postanowiła zareagować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie pierwszy raz "Perfekcyjna" porównywana jest do byłej partnerki Majdana.
Nie pierwszy raz "Perfekcyjna" porównywana jest do byłej partnerki Majdana. (Instagram.com)
df2mfg9

Małgorzata Rozenek-Majdan systematycznie korzysta z mediów społecznościowych. Jej Instagram aktualnie obserwuje ponad 600 tysięcy fanów. W związku z tak ogromną rzeszą obserwatorów, musi mierzyć się też z internetowym hejtem i komentarzami, w których kąsiliwie zestawiana jest z Dorotą "Dodą" Rabczewską. Jak wiadomo, jakiś czas temu była ona w związku z Radosławem Majdanem.

- "Mam wrażenie, że upodabnia się pani do Dody. Tylko po co?", "Dodą to Ty nigdy nie będziesz, Gosia" – pisały niektóre internautki.
Na jeden z nich "Perfekcyjna" postanowiła odpowiedzieć, pisząc krótko: - "Nie nudź".

Chwilę później za Małgorzatą stawili się inni. - "To samo można powiedzieć o każdej blondynce z długimi włosami", "Bzdura", "Małgosiu, jesteś piękną i wspaniałą osobą! Masz pomysł na siebie i dążysz do celu! Jesteś jedyna w swoim rodzaju” – stanęli w obronie inni.

df2mfg9

Też uważacie, że Rozenek przypomina "Dodę"?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

df2mfg9

Podziel się opinią

Share

df2mfg9

df2mfg9