Trwa ładowanie...
d1obr1b

Irena Santor robi urlop od pracy. Fani muszą na nią jeszcze poczekać

Jakiś czas temu przerwała koncertowanie ze względu na stan zdrowia. Najpierw jej mąż zaczął poważnie chorować, a potem wokalistka zaczęła cierpieć na powracające infekcje gardła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Artystka wróci do koncertowania po wakacjch
Artystka wróci do koncertowania po wakacjch (ONS.pl)
d1obr1b

Choć okres letni sprzyja koncertowaniu oraz organizowaniu tras koncertowych, to niektórzy wokaliści wolą przeznaczyć go własny urlop. Na pytanie o koncerty, Irena Santor odpowiada "Faktowi" - Jeszcze trochę poleniuchuję, ale po wakacjach wracam do pracy!

Irena Santor i jej mąż Zbigniew Korpolewski jakiś czas temu zamieszkali w Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Przeprowadzili się tam w ubiegłym roku, gdy mąż piosenkarki zaczął chorować i przeszedł poważną operację serca. Dom Artysty zapewnił im stałą opiekę oraz grono zaufanych przyjaciół.

- Jesteśmy tu po prostu na wakacjach. Gdzie nam będzie lepiej? Mamy piękny ogród, wspaniałą obsługę i dobre jedzenie. Poza tym pojawia się tutaj coraz więcej starych znajomych. Nie nudzimy się - zapewnia piosenkarka.

Na pytanie, czy zamierza również podczas urlopu wyjechać z kraju, odpowiada:
- Po co mi zagranica. Ja już się trochę napodróżowałam, to i owo widziałam. Już mnie tam nie ciągnie.

Artystka i jej małżonek są ze sobą ponad dwadzieścia lat i wspólnie przeszli wiele trudnych prób. Mąż był przy niej, gdy wykryto u niej guza piersi, ona była przy nim podczas trudnej operacji serca. Oboje są już po osiemdziesiątce, więc wolniejsze tempo życia nie powinno nikogo dziwić.

d1obr1b

Podziel się opinią

Share

d1obr1b

d1obr1b