Trwa ładowanie...

Iwona Pavlović opowiedziała, jak sobie radzi w czasie pandemii. Wspiera ją mąż

Iwona Pavlović jest w szczęśliwym związku z Wojciechem Oświęcimskim. Dzięki niemu niestraszna jej kwarantanna społeczna.

Iwona Pavlović opowiedziała, jak sobie radzi w czasie pandemii. Wspiera ją mążŹródło: FORUM
dtm463k
dtm463k

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski pobrali się w 2009 r. Są szczęśliwą parą. Tancerka i jurorka "Tańca z gwiazdami" w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła, jak na nią wpływa czas pandemii. Okazuje się, że mąż bardzo ją wspiera w tych trudnych chwilach: - Męża mam wspaniałego. Ze świecą takiego szukać! Był dobry na dobre czasy i jest kochany na czasy złe. Wojtek każdego dnia mnie rozśmiesza, codziennie się śmiejemy. Daje mi dużo spokoju i bezpieczeństwa, nie pozwala wpadać w dołki. Wiem, że z nim przetrwam wszystko. Cieszę się, że go spotkałam. On uważa, że nie ma co płakać, lecz trzeba się odnaleźć w tej sytuacji i szukać w niej jakichś pozytywów.

Gwiazda zaznacza jednak, że zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są w tak dobrej sytuacji, jak ona:

- Mamy oszczędności. Jest wielu ludzi w sytuacji dziesięć razy gorszej od naszej. Aż mam ciarki, gdy o nich pomyślę. (…) Chciałabym, żeby pandemia nauczyła nas czegoś dobrego. Tylko jak ludziom choroba ma się kojarzyć z czymś dobrym, jeśli na przykład z jej powodu zbankrutują? Dlatego uważam, że nigdy nie należy wypowiadać się na temat innych, bo każdy ma swoje podejście i swoją biedę.

Gwiazda stwierdziła, że najbardziej w czasie pandemii pomaga miłość bliskich:

dtm463k

- Niedawno naszła mnie taka refleksja: gdyby koronawirus odebrał życie wszystkim poza mną i zostałabym sama na świecie, i miałabym te opuszczone dobra: wille, samochody, biżuterię, torebki, brylanty – to i tak nic nie miałoby sensu. Dlaczego? Ponieważ nie byłoby drugiego człowieka i miłości.

Zobacz także: jak gwiazdy spędzają kwarantannę

dtm463k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtm463k