Trwa ładowanie...
d2hq2f8

Izabela Janachowska w ciąży. Piękna sesja zdjęciowa

Izabela Janachowska jest w szczęśliwym związku i spodziewa się dziecka. Teraz w mediach społecznościowych opublikowała piękne zdjęcia, na których widać ciążowe krągłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska promienieje w ciąży
Izabela Janachowska promienieje w ciąży (East News, Fot: East News)
d2hq2f8

Izabela Janachowska jest popularną tancerką i ekspertką ślubną, która robi wszystko, by ten jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka był wyjątkowy.

ZOBACZ TAKŻE: Izabela Janachowska o mężu: "On mnie bardzo kocha"

Przed Janachowską kolejne wyzwanie, tym razem nie zawodowe, a życiowe. Popularna prezenterka niebawem zostanie mamą. Nie ukrywa już ciążowych krągłości, a nawet chwali się nimi i pokazuje w social mediach fotografie.

d2hq2f8

Najnowsze fotki wprost zachwyciły fanów. "Ślicznie", "Pięknie", "Iza, po prostu zjawiskowo", "Cudowna sesja", "Przepiękne, wysmakowane zdjęcia przepełnione energią i prawdziwą, taką najszczerszą radością" - rozpływają się internautki, które wprost zalały profil komplementami.

Warto przypomnieć, że kiedy Janachowska ogłosiła, że jest w ciąży, niektórzy nie mogli w to uwierzyć, ponieważ trudno było dopatrzyć się ciążowego brzuszka. Teraz już wszystko jest jasne. Nic się nie ukryje.

"Nie możemy już się ciebie maluszku doczekać" - pisze gwiazda i dzieli się ważnymi momentami w życiu. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na wieść o pozytywnym rozwiązaniu ciąży.

d2hq2f8

Podziel się opinią

Share
d2hq2f8
d2hq2f8