Trwa ładowanie...
d39yz49
Jak Teresa Rosati radzi sobie z największą słabością?
News
Arek Durka

Jak Teresa Rosati radzi sobie z największą słabością?

Projektantka uwielbia słodycze. Ogranicza ich jedzenie jedynie przed latem, aby podczas wakacji dobrze wyglądać. Nie ukrywa, że ma wyrzuty sumienia z powodu swojej słabości do słodkości. Sprawdźcie, jak radzi sobie z pokusami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d39yz49

Teresa Rosati może się poszczycić szczupłą sylwetką, którą odziedziczyła po niej córka Weronika. Projektantka twierdzi jednak, że nie dba o ciało tak, jak powinna, i niewiele robi, by zachować odpowiednią wagę. Nie ukrywa, że odczuwa z tego powodu wyrzuty sumienia. Jej problemem jest przede wszystkim słabość do słodyczy.

– Uwielbiam kokos, wiórki kokosowe, czekoladki, ale staram się je ograniczać, szczególnie przed sezonem letnim – powiedziała Teresa Rosati "Newserii".

d39yz49

Wraz z nadejściem wiosny projektantka ogranicza jednak ilość zjadanych słodyczy. Twierdzi, że jak każda kobieta bez względu na wiek chce latem wyglądać jak najlepiej. Teresa Rosati rzadko decyduje się na kreacje odsłaniające ciało, nie nosi nawet eksponujących nogi sukienek. Najczęściej zakłada spodnie, które bardzo lubi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz nasze wideo!

d39yz49

Podziel się opinią

Share

d39yz49

d39yz49