Trwa ładowanie...
d13yeb9
Jak Teresa Rosati radzi sobie z największą słabością?
News
Arek Durka

Jak Teresa Rosati radzi sobie z największą słabością?

Projektantka uwielbia słodycze. Ogranicza ich jedzenie jedynie przed latem, aby podczas wakacji dobrze wyglądać. Nie ukrywa, że ma wyrzuty sumienia z powodu swojej słabości do słodkości. Sprawdźcie, jak radzi sobie z pokusami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d13yeb9

Teresa Rosati może się poszczycić szczupłą sylwetką, którą odziedziczyła po niej córka Weronika. Projektantka twierdzi jednak, że nie dba o ciało tak, jak powinna, i niewiele robi, by zachować odpowiednią wagę. Nie ukrywa, że odczuwa z tego powodu wyrzuty sumienia. Jej problemem jest przede wszystkim słabość do słodyczy.

– Uwielbiam kokos, wiórki kokosowe, czekoladki, ale staram się je ograniczać, szczególnie przed sezonem letnim – powiedziała Teresa Rosati "Newserii".

d13yeb9

Wraz z nadejściem wiosny projektantka ogranicza jednak ilość zjadanych słodyczy. Twierdzi, że jak każda kobieta bez względu na wiek chce latem wyglądać jak najlepiej. Teresa Rosati rzadko decyduje się na kreacje odsłaniające ciało, nie nosi nawet eksponujących nogi sukienek. Najczęściej zakłada spodnie, które bardzo lubi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz nasze wideo!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d13yeb9

d13yeb9
d13yeb9