News
05-11-2008 (00:12)

Jaka była pierwsza żona Pazury?

Podziel się
Jaka była pierwsza żona Pazury?
(Fotografia: Akpa)

Nie wszyscy wiedzą, że przed Weroniką Marczuk była jeszcze jedna kobieta...

Tygodnik Rewia ujawnia sekrety z przeszłości Cezarego Pazury. Choć nie wszyscy o tym wiedzą, Cezary był już wcześniej żonaty, zanim poznał Weronikę. W 1989 roku poślubił Żanetę... W jakich okolicznościach ją poznał?

Kiedyś po spektaklu podeszła do mnie jakaś dziewczyna, powiedziała, że mnie kocha i uciekła - Rewia przytacza wypowiedź aktora sprzed lat.

Rok później Czarek i Żaneta znowu się spotkali. Już na drugi dzień Pazura poprosił dziewczynę o rękę, a ona od razu się zgodziła. Jako, że miała wówczas tylko 17 lat, na ślub musieli czekać aż rok.

Rewia podaje, że w tym czasie w życiu Pazury była inna dziewczyna, Jola. Wszyscy byli przekonani, że zostanie jego żoną, a gdy Pazura ogłosił, że żeni się z Żanetą, jego mama była wstrząśnięta.

Wkrótce na świat przyszła mała Nastka, a sielanka trwała. Żaneta odgrywała rolę impresario męża - wyszukiwała ma role, uzgadniała stawki. W 1994 roku wyszła jednak z domu, zostawiając aktora samego z córeczką...

Czy nie uważacie, że Pazura dokonuje jakichś pechowych wyborów? Jedyną dobrą decyzją w tej sferze był ślub z mądrą i ciepłą Weroniką Marczuk. Rozstanie z nią było kolejnym błędem w życiu Czarka. Ostatnim złym wyborem, jakiego dokonał, było związanie się z 20-letnią Edytą...

Polub WP Gwiazdy