Trwa ładowanie...
08-12-2011 09:20

Jaka jest tajemnica figury Fraszyńskiej?

Jaka jest tajemnica figury Fraszyńskiej?
d2qso3l
d2qso3l

Jolanta Fraszyńska (43 l.) to wielka szczęściara. By dobrze wyglądać, nie musi jak większość gwiazd katować się na siłowni i stosować drakońskich diet.

Jak się okazuje, jej zgrabna figura to zasługa zdrowego odżywiania, pozytywnego podejścia, no i oczywiście genów.

To geny – mówi skromnie jurorka „Tańca z gwiazdami” zapytana o swoją figurę. – Ale też świadomość. Nie jem kolacji, staram się dobrze, zdrowo żyć, nie palę, wysypiam się – dodaje Fraszyńska. Patrząc na aktorkę aż trudno uwierzyć, że nie towarzyszą jej na co dzień również męczące ćwiczenia. Ale tak właśnie jest. – Nie chodzę na siłownię. Za to spaceruję – zapewnia gwiazda. Po czym zdradza prosty sposób na odżywianie się. – Na diecie nie jestem, ale jem zdrowo, ekologicznie. Nie jem przypadkowych rzeczy. Jestem dla siebie ważna w całości i mimo że to brzmi nieco napuszenie, bardzo jestem z tego dumna – mówi Faktowi Fraszyńska. Aktorka troszczy się nie tylko o swoje ciało. – Dbam o swoją psychikę. Zawsze zwracałam uwagę na siebie i na to, by się o siebie troszczyć. Jestem uważna. Wiem, że składam się i z ciała, i z mojego wnętrza, mojej wrażliwości. Staram się więc żyć ze sobą w takiej harmonii – wyjaśnia pani Jolanta. Nie jest to na pewno łatwe, ale dzięki temu takiej figury może pozazdrościć jej niejedna
nastolatka!

(fakt/KSo)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Iwona Węgrowska została blondynką

d2qso3l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2qso3l