Trwa ładowanie...

Wesołowski i Szczurek mieli kryzys. Aktor zauroczył się koleżanką

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek uchodzą za niezwykle szczęśliwą i dobraną parę. Niewiele osób jednak wie, że zanim zostali małżeństwem, przeżyli poważny kryzys. Na kilka miesięcy postanowili zrobić sobie przerwę.

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek od 6 lat tworzą małżeństwoJakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek od 6 lat tworzą małżeństwoŹródło: ONS.pl
d1ymv9n
d1ymv9n

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek byli parą ponad osiem lat, gdy w końcu zdecydowali się powiedzieć sakramentalne "tak". Uroczystość odbyła się 14 czerwca 2014 r. w kościele Najświętszego Serca w Starej Miłosnej. Panna młoda wybrała na tą wyjątkową okazję suknię ślubną projektu Violi Piekut. Aktor i dziennikarka zaprosili mnóstwo gości, wśród których można było zobaczyć Karolinę Malinowską z Olivierem Janiakiem czy Agnieszkę (wówczas jeszcze) Szulim. Tłum pod kościołem był również zasługą licznie przybyłych fotoreporterów.

I choć małżonkowie do dziś tworzą szczęśliwą parę, niewiele osób wie, że nawet oni przeżywali poważny kryzys. Jak donosi "Życie na gorąco", w grudniu 2011 r. Agnieszka i Jakub rozstali się. Aktor postanowił ponoć skupić się na Zosi Ślotale.

Ślub Jakuba Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek ONS.pl
Ślub Jakuba Wesołowskiego i Agnieszki SzczurekŹródło: ONS.pl

Zauroczenie koleżanką trwało jednak zaledwie kilka miesięcy. Gdy na jednej z imprez gwiazdor "Na Wspólnej" ponownie spotkał Szczurek, wiedział, że to właśnie z nią chce iść dalej przez życie. Zupełnie stracił dla niej głowę i poprosił ją, by mogli jeszcze raz spróbować stworzyć szczęśliwy związek.

d1ymv9n

Jak widać, aktor wykorzystał daną mu drugą szansę. Dziś nie tylko jest bez pamięci zakochany w swojej żonie, ale również w 4-letniej córce Róży, która jest całym jego światem.

"Doszliśmy do dnia, w którym staż małżeństwa równy jest stażowi konkubinatu, a więc od teraz będziemy dłużej małżeństwem niż narzeczeństwem. To chyba oznacza, że jesteśmy już starzy. Ale najfajniejsze jest to, że to co najlepszego wydarzyło się w moim życiu, czyli Różyczka, wydarzyło się właśnie w tych ostatnich latach i za to jestem ogromnie wdzięczna! Dziękuję Ci Kochanie za naszego Skarba, 6 lat małżeństwa i w sumie już (!) 12 lat wyjątkowej relacji. Szmat czasu!" - napisała w rocznicę ślubu na Instagramie Szczurek.

Prawdziwy baby boom. One zostaną mamami

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ymv9n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ymv9n