Trwa ładowanie...

Żona aktora znowu poroniła. James Van Der Beek od dawna marzy o szóstym dziecku

Aktor znany z "Jeziora marzeń" marzy o powiększeniu rodziny, niestety jego żona nie może donosić kolejnej ciąży. Niedawno doszło do kolejnego poronienia.
Share
James Van Der Beek ma już piątkę dzieci ze swoją drugą żoną
James Van Der Beek ma już piątkę dzieci ze swoją drugą żonąŹródło: East News
d40qa7b

James Van Der Beek i Kimberly Brook będą niedługo obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu. Kilka miesięcy temu cieszyli się, że w ich rodzinie pojawi się szóste dziecko, niestety była to przedwczesna radość. Żona aktora poroniła w listopadzie, ale później znowu zaszła w ciążę. I niestety znowu poroniła. Jak donosi "Daily Mail", Brook straciła dziecko w 17 tygodniu ciąży.

Obejrzyj: Małgorzata Rozenek urodziła trzecie dziecko. Z ciąży zrobiła medialne wydarzenie

"Po brutalnym, bardzo publicznym poronieniu w listopadzie ubiegłego roku, ucieszyliśmy się, że jesteśmy w ciąży. Tym razem zachowaliśmy tę wiadomość dla siebie" – napisał Van Der Beek na Instagramie. W zeszłym roku było o nim głośno jako o uczestniku kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

d40qa7b

Niestety i tym razem aktor i jego żona stracili upragnione dziecko. To już piąta ciąża, której nie udało się donosić w przeciągu 9 lat. W emocjonalnym wpisie na Instagramie 43-latek napisał na koniec: "Do wszystkich rodzin, które przez to przeszły… nie jesteście sami".

James Van Der Beek w 2003 r. ożenił się z aktorką Heather McComb ("Skazany na śmierć", "Ray Donovan", "Portret zabójcy"), ale po sześciu latach ogłosili separację. Rozwód został sfinalizowany wiosną 2010 r., a już 1 sierpnia gwiazdor "Jeziora marzeń" stanął na ślubnym kobiercu z konsultantką biznesową Kimberly Brook. Niespełna dwa miesiące później urodziła się ich pierwsza córka Olivia. Najmłodsza Gwendolyn skończyła w czerwcu dwa lata.

d40qa7b

Podziel się opinią

Share
d40qa7b
d40qa7b